Facebook'ta yeni bir online futbol oyunu

Turkcell, Facebook üzerinde futbol oyunu sunuyor hatta gerçek futbol ile birleştiriyor...

Türkiye'nin futbol menajerliği konusundaki ilk ve tek sosyal oyunu Footbo City sayesinde taraftar takımının başında sahaya iniyor, futbol coşkusu Facebook'a taşınıyor

Facebook ve footbo.com üzerinden oynanabilen Footbo City tüm futbol ve oyun tutkunlarına tamamen ücretsiz sıra dışı bir sosyal oyun deneyimi sunarken, sürpriz hediyeler kazanma şansı da veriyor. Üstelik futbolseverler çok yakın bir zamanda Footbo City mobil uygulamasıyla nerede olurlarsa olsun takımlarını yönetebilecek, futbolun heyecanını her an her yerden yaşayabilecek.

Footbo City oyununda amaç, gelir-gider dengesini ayarlamak, takımı ve şehri geliştirerek en fazla taraftara sahip en iyi takım olmak. Oyuncular zafere giden yolda, takıma ve şehre yatırım yapmak, arkadaşlara meydan okumak, amigo ve casuslar aracılığıyla rakip şehirlerden taraftar koparmak, oyuncuların antreman programını ayarlamak, takımın moralinin yüksek tutmak için etkinlik düzenlemek gibi yöntemlere başvurabiliyor. Bu sayede arkadaşlarıyla hem rekabet içine girerken hem de sosyalleşme imkanı buluyor.

Oyun, gece-gündüz aydınlatmasıyla gerçekçi bir ortam yaratıyor ve derbi haftalarına özel sürprizler futbol coşkusunu sanal dünyadaki yeşil sahalara aktarıyor. Üstelik oyunun içinde yer alan "Footbo Tahmin" bölümünde her hafta 1. lig maçlarının sonuçlarını tahmin ederek Footbo nakit kazanmak mümkün. İlerleyen günlerde daha bir çok sürpriz özelliğin ekleneceği oyunda futbolun coşkusu hiç bitmeyecek!

Fotbo City'ye, Facebook'ta apps.facebook.com/footbocity, footbo.com'da ise tr.footbo.com/FootboCity adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir
Ayrıntılı Bilgi:Turkcell
Telefon:(532) 532 00 00
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • faceden giriliyo

  Ziyaretçi
  13 Mar 2012 14:18

 • nasıl açılıyor

  Ziyaretçi
  12 Mar 2012 10:36

 • ben hepsini tanıyorum artist

  Ziyaretçi
  05 Oca 2011 20:32

 • nasıl açılıo

  Ziyaretçi
  20 Ara 2010 18:30

 • bence trophy menegerlik oyunu da güzel buda alternatif olur diye düşünüyom

  Ziyaretçi
  12 Eyl 2010 16:11

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp'a şok yasak!WhatsApp, hiç beklemediği bir yerde, hiç beklemediği bir yasakla karşı karşıya!

Makeovr ile görünmez ikonlar!Bu basit web uygulaması ile, iPhone ve iPad ekranlarını tam da hayalinizdeki gibi düzenleyin!

Galaxy S6'dan farklı sızıntı!Tanıtımına bir gün kalan Galaxy S6,'dan bir sızıntı daha geldi. Ama bu kez sızan, telefon değil!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar