Galaxy S3 kendi kendine patlamamış

Geçtiğimiz ay kendi kendine patlayan Galaxy S3 olayının arkasından bambaşka bir gerçek çıktı!

Zeynel A. Öztürk

Geçtiğimiz ay İrlandalı bir kullanıcının kendi kendine yanarak patlayan Galaxy S III'ü, interneti çalkalamıştı. Patlayan telefona ait fotoğraflar da internette yer almıştı.

Durumu bir süre önce inceleme altına alan Samsung ise telefonun bu durumla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. Samsung'un durumunu incelemesi için başvurduğu Fire Investigations UK, patlamanın dış bir kaynak nedeniyle gerçekleştiğini söylüyor: Hasarın şekline bakıldığında telefon, bir mikrodalga fırının içerisine yerleştirilmiş gibi görünüyor.

Şikayetini bir süre önce geri çeken kullanıcı ise, telefonun suya maruz kaldıktan sonra başka bir kişi tarafından onarılmaya çalıştığını söylüyor. Cihazda herhangi bir hata olmadığını söyleyen kullanıcı, bu durumu "aptalca bir hata" olarak değerlendiriyor.

Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • samsung'dan para almıştır :D

  Ziyaretçi
  10 Tem 2012 17:09

 • Çakma diyen arkadaşlar Apple'ın çiplerini en başından beri hangi firma yapıyordu biraz araştırsınlar Samsung'un neden Apple'a rakip olduğunu vs. Apple kullanıcısısınız diye sallamaya gerek yok.

  Ziyaretçi
  10 Tem 2012 15:44

 • belliki parasını geri alabilmek için bilerek yapmış

  Ziyaretçi
  10 Tem 2012 15:24

 • e yani bi telefon onun bunun çakması olursa sonuç tabiki böyle olur gayet normal...

  Ziyaretçi
  10 Tem 2012 12:45

 • hırsız samsung büyük ihtmal bu saftirik gence iyi bir para yedirmiş ki bir anda çevir kazı yanmasın yapmış garibim. ee boşuna dememişler hırsızın sonu selavat getirmektir diye....

  Ziyaretçi
  10 Tem 2012 12:36

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

33 yıl öncenin dokunmatiği!1982'de de dokunmatik ekranlar vardı... Ama o zamanın dokunmatiği, bugünden biraz farklıydı!

Android iş dünyasına hazırGoogle, çalışanlara ve işyerlerine esnek ve güvenli bir çözüm olan "Android for Work"ü duyurdu.

Kimsenin beklemediği bir VAIOSony'nin geçtiğimiz yıl sattığı VAIO markası, şimdi Android'le birlikte, şaşırtan bir ürünle dönüyor

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar