Küçük değil ama ucuz iPhone 5 geliyor...

Daha küçük bir iPhone bekleyenlere kötü, daha ucuz bir iPhone bekleyenlere iyi haberlerimiz var...

iphone 5, ios, apple, akıllı telefon, smartphone
Melik Arslan
Apple'ın iPhone serisi için çıkaracağı yeni iPhone hakkında birçok iddia ortaya atıldı, bunlardan biri de iPhone 5'in daha ince ve düşük fiyatlı bir şekilde iPhone Nano adıyla piyasaya sürüleceğiydi. Şimdiki iddia ise iPhone 5'in iPhone 4'ten boyut bakımından daha ince değil ama fiyat bakımından daha düşük fiyatlı olacağı... New York Times da isimsiz bir kaynaktan yayınladığı haber ile Apple'ın bundan sonra daha küçük bir iPhone yapmayı düşünmediğini belirtiyor.

Firmadan sızdırılan bilgiye göre firma şu anda daha uygun fiyatlı bir model yapmak için telefonun değişik sürümleriyle uğraşıyor. Ayrıca telefonun bellek boyutu ya da kamera kalitesi dahil olmak üzere tüm iç kısımları, cihazın boyutunda değişiklik yapılmadan tasarlanacak.

Bu durumu onaylayan bir başka kaynak ise daha küçük bir cihazın doğal olarak daha pahalı olacağını ve kullanım zorluğu yaşatabileceğini, dolayısıyla da geliştiricileri yeniden uygulama yazmaya itebileceğini belirtiyor.
DEVAMI:Teknik özellikleri kırpılmış bir iPhone 5...
GALERİiPhone 5'in taklidi yapıldı bile! Çin'den yeni bir yaratıcılık daha!
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • ucuz iphone nasıl olabilir ki bir düşünün! yeni iphone çıktığında zaten iphone 4'ler ucuzlayacak. 3gs ler çok daha ucuz olucak. ucuz isteyenler bunları alır. 2 tane model çıksa bu sefer elinde kalan iphone 4'leri de satamaz. bana göre 1 tane iphone çıkacak.

  Ziyaretçi
  30 Ağu 2011 14:07

 • :) sadece soylenti bu iphone4 icinde buna benzer haber okumustum daha cikmadan sanirim 3gs ten 60€ daha pahali olacak diye sonra durum neoldu 2 kat daha pahali telefon cikti karsimiza. dusuk fiyat icin kalite dusecekse hic cikarmasinlar ki appel kalitesinden odun vermet bu haberde masal cikar :)

  Ziyaretçi
  27 Şub 2011 16:43

 • Apple ve ucuzluk bir araya gelemez. Veya ucuz model yaparsa kamerası bile olmaz.

  Ziyaretçi
  27 Şub 2011 11:26

 • @fiyat düşürürlerse iphone lu olmanın ne anlamı kalır ?

  al işte geri zekalının teki xD

  Ziyaretçi
  25 Şub 2011 16:54

 • o'zaman enson favoritler, LG 3D / SAMSUNG S2
  merhaba,ben bu iphone 4,mobiltelefon'un en cok modelini? sevdim,keskin köşeli.fakat Anten ve cam'erkan problemini sevmediyim,? ve böyle bir telefonum yok.ozaman samsung s2 ve LG 3D benim hayelim ve ikisinden birine kararlıyım.? Teşekk*metin*

  Ziyaretçi
  25 Şub 2011 10:13

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chrome'u Microsoft kurtaracakGoogle, Chrome'daki "takılma" sorununun çözümünü Microsoft'ta buldu!

İşte şarj çözümüCüzdana sığabilen 50 gr Ağırlığında Powerbank: Tunçmatik Energy Card.

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar