Logitech'ten Wi-Fi web kamerası

Logitech'in yeni web kamerası, her açıyla gezinebilme, çekim yapabilme ve daha fazlasını sunuyor!

Logitech, yeni Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam ile video akışı ve video oluşturma konusunda yeni olanaklar sunuyor. Video profesyonelleri, blogger'lar ve amatörler için geliştirilen yeni webcam, canlı video akışı, iki farklı açıdan video çekebilme veya Mac bilgisayarınızdan görüntülü sohbet edebilme özellikleriyle diğer webcam'lerde yapabildiklerinizden çok daha fazlasını sunuyor.

Mac'inizden profesyonel görünümlü videolar oluşturmanıza olanak tanıyan Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam ile Ustream'e doğrudan canlı video akışı yapabilir, iPad, iPhone veya Mac'inizi videoları görüntülemek ve kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Logitech Broadcaster aynı zamanda Mac'inizin dahili kamerasının ötesinde içerik yakalayarak bütünleyici bir perspektif katarken, ikinci bir video kamera işlevi de görüyor. Kablosuz bağlantısı sayesinde istediğiniz her açıdan çekim yapmanızı sağlayan Logitech Broadcaster ile, daha zengin ve dinamik video içeriği için iki farklı açıdan kolaylıkla çekim yapabilir, sonrasında da bu çekimleri bir araya getirebilirsiniz.

Hareketliliği ve yaratıcılığı geliştiren Logitech Broadcaster, aynı zamanda popular Mac video uygulamaları ile de uyumlu. QuickTime veya Photo Booth ile video kaydedebilir, iMovie veya Final Cut Pro ile videoları düzenleyip, görüntüleyebilir, ayrıca FaceTime, iChat veya Skype ile görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam'in tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 199 Euro olması bekleniyor.

Basın bülteninden derlenmiştir
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • 199$ gerçekten yüksek bir rakkam 400 tl ye yakın. Dar bir kullanıcı kitlesini hedeflemişler.

  Ziyaretçi
  29 Kas 2012 11:54

 • satış fiyatının 199 Euro olması bekleniyor.

  Ziyaretçi
  21 Eki 2012 09:04

 • 199 çok hacı

  Ziyaretçi
  21 Eki 2012 01:36

 • Acaba fiyatı ne kadar

  Ziyaretçi
  20 Eki 2012 17:42

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Windows XP kullananlara müjdeEğer Chrome kullanıyorsanız ve "sonsuza dek Windows XP" diyenlerdenseniz, size iyi bir haberimiz var

Tamam mı, devam mı?Yahoo ve Microsoft'un Bing'i arasında devam eden ortaklığın geleceği nihayet belli oldu!

İşte yeni Toshiba laptop'larYeni Toshiba Qosmio X70 ve Satellite P70 modelleri eğlencede en üst seviyeyi sunuyor.

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar