Perk ile sörf yaparken para kazanmak mümkün!

Bu web tarayıcıyla sörf yaparsanız para kazanıyorsunuz! En azında onların iddiası böyle...

sörf, web tarayıcısı, Perk, kazan, Perk Lite, Chrome,
Zeynel A. Öztürk

İnternetten sıkça alışveriş yapıyorsanız, sörf, arama ve alışveriş için sizi ödüllendiren web tarayıcısı Perk ile tanışın.

Perk, Google'ın web tarayıcısı Chrome'un teknolojisini kullanıyor ve size web'de dolaştıkça puan veriyor. Ancak internette dolaştıkça puan/para kazanmanın yeni bir şey olmadığını, aynısını daha önce Bing ve Chrome'un da denediğini hatırlatalım. Bu denemelerin ortak yanı ise çevrimiçi topluluk içinde ilgi uyandıramamış olmaları.

Perk COO'su Adam Salamon, kullanıcıları bir web tarayıcısından vazgeçirmenin kolay olmadığını, sadece önemli bir sıkıntının kullanıcıyı tarayıcısından ayıracağını söylüyor. "İnsanlara çubuk yerine havuç veriyoruz" diyen Salamon, fikrimizi bize para kazandıran bir tarayıcıyla değiştirebileceğini düşünüyor.

Her şeye rağmen uzun sürede yapılandırdığı web tarayıcısından vazgeçmek istemeyenler ise, Chrome Web Store'daki Perk Lite'ı kullanarak Perk puanları biriktirebiliyorlar. Ancak bu eklenti, Perk'in kendisi kadar zengin işlevler sunmuyor.

Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • Yandexi sikiyim

  Ziyaretçi
  24 Ağu 2013 17:00

 • amblemi bliem cakma :D

  Ziyaretçi
  20 Nis 2013 12:49

 • Soyadımız MarkaOlmuş Haberimiz YOk :D

  Ziyaretçi
  20 Nis 2013 11:27

 • Yandex'e çakma diyenleri bu konuya bekliyorum.... ;)

  Ziyaretçi
  20 Nis 2013 11:10

 • @20 Nis 2013 11:10 bu çakma olabilir ama yandex gibi google'ın her şeyini aşıran bir şirket çooook daha çakma. kıyas kabul etmez :)

  Ziyaretçi
  20 Nis 2013 12:30

Siz de yorumunuzu yazın

EN ÇOK SATANLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp Web hakkında her şeyWhatsApp'ın yeni hizmeti WhatsApp Web'i kimler kullanabiliir, avantajları ve kısıtlamaları neler?

Microsoft'tan 3 yeni "özel!"Sadece Xbox platformu için yayınlanacak 3 yeni "özel" oyun belli oldu. İşte o oyunlar ve tarihleri!

Sony'den bedava oyun! Ama...Sony, yıllar geçse de unutulmayan büyük hack olayının özrünü, bedava oyunlarla diliyor!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar