Sony'den su geçirmez Xperia go, Xperia acro S

Sony, iki yeni Android'li cebini resmen duyurdu! İşte yeni Xperia'lar ve özellikleri...

sony, su geçirmez, xperia go, xperia acro s
Paylaşın
Diğer
Bu konuda okuyacaklarınız:
 1. Sony'den su geçirmez Xperia go ve Xperia acro S!
 2. Ve işte Xperia acro S'in özellikleri
Zeynel A. Öztürk
Sony Mobile, şık tasarımı, dayanıklılığı ve su geçirmezliği ile dikkat çeken iki yeni Xperia cep telefonunu tanıttı.

Yeni Xperia go ve Xperia acro S, çiziklere dayanıklı mineral ekranı yanında toza ve suya karşı dayanıklılık sunuyor. Xperia go ve Xperia acro S, televizyon, akıllı cep, laptop veya tablete kolaylıkla bağlanarak içerik paylaşmayı kolaylaştırıyor. İki cebin de 2012'nin üçüncü çeyreğinde dünya çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Xperia go ve Xperia Acro S'in teknik özellikleri ise şöyle:

Xperia go

- 3.5 inç Reality Display, Mobile BRAVIA motoru ile keskin görüntü

- 5MP kamera

- Çiziğe dayanıklı, ıslak parmak algılayan ekran

- Yüksek seviyede toz ve su geçirmezlik

- 1GHz çift çekirdekli işlemci

- Android 2.3, 4.0'a yüksltilebilir

- Siyah, beyaz ve sarı renklerde

- ABD'de "Xperia advance" adıyla piyasaya sürülecek
DEVAMI:Ve işte Xperia acro S'in özellikleri
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • sony markaaa

  Ziyaretçi
  01 Oca 2013 09:20

 • arkadaşlar ben şuan kullanıyorum xperia acro s i işlemci konusunda kafasına takılanlara şöyle diye bilirim telefonda kasma olmuyor olmazda s3 te kullandım iphonede lg android vs bütün telefonların içerikleri aynı sağlamlık konusunu göz önüne aldım o yüzden acro s i tercih ettim size bi örnek vermek isterim bulunduğumuz ortamda masa kuruluysa telefonlarımızı ortaya koyuyoruz değilmi ? su ayran kola çay vs.. üzerine dökülürse ne olur işte acro s te öyle bir sıkıntı yok (tabiki sakınan göz çöp batar) kısmet oda %95 su girmezde %5 gire bilir ama diğer marka ve modeller olmuş olsaydı hemencecik su girerdi şarj konusunda iphone ve galaxsi s3 den süper gidiyor normal gelen aramalar ve giden aramalar yapmada kullanırsanız 2.5gün rahat gidiyor internet kullanırsanız 8saat dir masa üstü şarj aleti var takıp takıp kullanırsın

  Ziyaretçi
  14 Kas 2012 11:03

 • Arkasdaşlar telefonu inceledim kullandim, ekrani ve elde biraktigi hissi gayet iyi, iphone a 1,5-2 lira verecegime 950 liraya bunu alirim hem karizma hemde kimsede yok.

  Ziyaretçi
  22 Ağu 2012 12:07

 • Sevgili arkadaş lar gelişmekde olan teknolaji artan insan sayısı ve ekonomik şartlar cicazlarında değişimine neden olmaktadır.Eski tip cihazlarda kurşun oranı aşırı mi yoğun miktarda olduğu için şirketler bulundukları devletin baskısı ve geleceğimize bir nebze katkıda bulunabilmek adına cihazlarda küçülmeye ve akabinde işlemcilerin yüksek olma standartınıda peşi sıra getirmektedir.Malum devir tekno devri Tabi kullanabilmek değil ondan nasılfaydalı bir şekilde geleceğimize zemin hazırlayabilmemizdir SAYGILAR ÖZKAN BOZKURT

  Ziyaretçi
  07 Haz 2012 06:52

 • Ya anlamadığım Millet telefonlarla ne yapıyor crysis falan mı oynuyorsunuz telefonda! çift çekirdek, 4 çekirdek muhabbeti saçma şu anda 500MHz'lik telefonunu kullanıyorum sonny'nin ve kurup da sıkıntı yaşadığım uygulaması yok. Galaxy 3 alıp 2000 lira verip yere düşürürüm korkusuyla bebek gibi bakacağıma bu telefonu alırım düşşse de içim rahat olur. Şu da önemli bir nokta ki hangi firma çıkıp smart phone'larda 1 hafta giden bataryayı bulursa ozaman tamam telefon üstünlüğünden bahsedilir. Herkes şarj aletleriyle dolaşıyor, teknoloji bu değil ;)

  Ziyaretçi
  04 Haz 2012 00:38

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spartan böyle görünecek!Beklenen tarayıcı Spartan'ın Windows 10'lu telefonlara özel sürümü, işte böyle görünüyor!

Facebook'tan dev drone!Facebook'un dev boyutlu insansız hava aracı, dünyanın her köşesine internet dağıtmaya hazırlanıyor!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar