Vestel Smart TV satışa sunuldu!

Vestel Smart TV hakkında diğer bilgiler, fiyatı

vestel, TV, smart, akıllı, satış
Ortadoğu ülkeleri Türk dizilerini Vestel Smart TV'den izleyecek

Vestel Smart TV, klavye ve mouse'a ihtiyaç duymadan tek bir tuşla binlerce filmi, normal yayın akışı sırasında kaçırılan diziyi, milyonlarca farklı videoyu ulaşılır kılacak. Ürün, sunduğu geniş müzik arşiviyle televizyonu bir müzik istasyonuna dönüştürürken kullanıcıların en güncel haberleri, hava ve para durumlarını takip etmesini ve online bankacılık işlemlerini yapabilmesini sağlayacak. Ayrıca birçok farklı indirim ve kampanya fırsatı da Smart TV kullanıcılarının ellerinin altında olacak.

Metin Salt, CNN Türk, NTV, Habertürk gibi haber televizyonlarından ATV, Kanal D, Show TV gibi kanallara ve bunların yerli içeriklerine, TTNET Müzik gibi müzik portallerinden Şehirfırsatı.com gibi alışveriş ve fırsat sitelerine kadar 50'ye yakın yerel içerik sağlayıcıyı bu portalde buluşturduklarını ve yenilerini eklemeye devam edeceklerini ifade etti. Yakın tarihte portalde bir o kadar daha içerik sağlayıcıyı kullanıcılara hizmet vermek üzere bir araya getireceklerini söyleyen Salt, sözlerine "Sağladığımız çeşitli yerel içeriklerin yanı sıra Facebook gibi dünya üzerinde yüz milyonlarca insanın kullandığı platformları da Türkçe sunarak 'yerli kullanıcıya yerel içerik' sağlıyoruz. Ayrıca portalimizde sunduğumuz yerli içeriği büyük rağbet gördüğü yakın coğrafyada da erişilebilir kılacağız. Ortadoğu ülkelerindeki kullanıcılarımız, çok sevdikleri yerli dizilerimizi tekrar tekrar izleyebilecekler. Böylece teknoloji ihracının yanı sıra kültür ihracına da öncülük ve hizmet etmiş olacağız" diye devam etti.

Geleceğin teknolojisi internette, geleceğin televizyonu Vestel'de

Salt, internet televizyonculuğunun dünyada ilk örneğini, henüz kavram bile yeniyken 2002 yılında Microsoft işbirliğiyle Vestel'in ürettiğini hatırlatarak sözlerini şöyle tamamladı:
"Henüz ağ erişim hızının ve yaygınlığının yeterli olmadığı ve tüketici talebinin oluşmadığı bir dönemde Web TV adını verdiğimiz bu ürünü Amerika'da kurulan 30 kişilik bir ARGE ekibi ile tasarlamış ve Manisa'da üretmiştik. Zamanının önünde olan bu girişimlerimizden elde ettiğimiz deneyimleri şimdi günümüze taşıyarak Vestel Smart TV ürün ailesi altında topluyoruz. Vestel olarak Smart TV'lerin dünya ve Türkiye pazarında hızla yayılacağını ve kullanıcı alışkanlıklarını kökten değiştireceğini öngörüyoruz. Bu değişimin sağlıklı yaşanabilmesi için Smart TV ürün segmentinde hem lider rolü üstleneceğiz hem de içerik ve uygulama gibi alanlarda yatırımlar yapacağız. Müşterilerimizin önüne teknoloji, servis ve içeriğin bir bütünlük içinde gelmesini sağlayacağız."

Ürün Fiyatı:

Vestel Smart TV 32PF7017 32 inç LED TV (82 ekran) : 1.349 TL

Vestel Smart TV 42PF7017 42 inç LED TV (106 ekran): 1.849 TL

Basın bülteninden derlenmiştir.
Ayrıntılı Bilgi:Vestel
Telefon:(212) 354 09 43
GİRİŞ:Vestel Smart TV satışa sunuldu!
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • pip özelli mükemmel birşey ben kullandım ld lerde arıyorum

  Ziyaretçi
  01 Mar 2013 14:35

 • istediğin siteye girme işi nasıl oluyor mesela tablet pc ler gibi program ekleyebiliyormusunuz yada pc deki exe dosyalar gibi çalıştırma imkanınız varmı smart tv lerde

  Ziyaretçi
  02 May 2012 12:55

 • istenilen siteye girişi nasıl yapıyorsunuz?

  Ziyaretçi
  29 Mar 2012 21:36

 • bende bu tv den aldım ve çok memnunum ama size bir özellikten bahsetmek istiyorum (hiç kimse demiyimde ne satıcı biliyor ne teknik servis kendim buldum... ve normalde tvnin bir özelliği değil kul. klavuzunda filan yok ) istediğiniz siteye girebiliyorsunuz..

  Ziyaretçi
  25 Mar 2012 20:06

 • @25 Mar 2012 20:06 eminmisiniz?

  Ziyaretçi
  17 Tem 2012 01:23

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kimsenin beklemediği bir VAIOSony'nin geçtiğimiz yıl sattığı VAIO markası, şimdi Android'le birlikte, şaşırtan bir ürünle dönüyor

Ceplere depolama dopingi!Yeni nesil cep telefonlarının hızlanmasının önündeki en büyük engel, nihayet aşıldı!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar