Yeni PDF aracı arayanlara XChange Viewer!

PDF dosyalarını hızla açıp onlar üzerinde çeşitli değişiklikler yapmak, bu araçla çok kolay!

Alternatif PDF aracı arayanlara!

Adobe Reader'a alternatif olarak kullanabileceğiniz PDF-XChange Viewer, PDF belgelerini hızla açıp görüntülemenize, üzerinde işaretlemeler yapmanıza izin veriyor.

Yazılımı kullanarak bilgisayarınızdaki PDF dosyalarını açabildiğiniz gibi, belgeyi direkt olarak indirmeniz de mümkün. Kullanımı kolay bir arayüze sahip PDF-XChange Viewer, penceresinin üst kısmında çeşitli gezinti ve düzenleme araçları sunuyor. Yazılımın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirip, görünmesini istemediğiniz araçları gizleyebiliyorsunuz.

PDF-XChange Viewer'ın sunduğu işlevler arasında işaretleme araçları, bağlantı araçları, ölçüm araçları ve yakınlaştırma-uzaklaştırma araçları var. Sayfalar arasında takılmadan, hızla dolaşabiliyor, sayfaları farklı şekillerde görüntüleyebiliyorsunuz. PDF üzerine kendi yorumlarınızı ekleyip, eposta uygulamanız yoluyla direkt olarak göndermeniz de mümkün.

Adobe Reader size hantal ve yavaş geliyorsa ve işlevsel bir alternatif arıyorsanız, PDF-XChange Viewer bizce bir şansı hak ediyor.

İndirin: PDF-XChange Viewer

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

PDF Annotator'ı da tavsiye ederim. Üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum, memnunum.

2006 -2010 yılları arası kullandım oldukça az kaynak tüketen, Adobe Reader'den bir tık ilerde olan PDF okuyucudur, bu niteliklerinden memnun kalıp sakın yükseltip PRO'suna geçmeyin tavsiyesinde bulunacağım.

merhaba, dosyayı indirince NORTON SAPE.Heur.889A0 Detected As:SAPE.Heur.889A0 tehtidi vermekte. dikkatinize...

Tracker software firmasının yazılımı son 2 yıldır kullanıyorum adobe reader gibi büyük bir yazılımın çok iyi alternatifi üstelik türkçe yazılım ingilizce kuruluyor lakin ayarlardan dili bulup tamamen türkçe yapmanızda mümkün 17 mblık kurulum dosyası bulnuyor pcde 30-35 mb yer kaplıyor sonderece hızlı çalışıyor ne kadar büyük olursa olsun pdf dosyasına basmanızla gelmesi bir oluyor tavsiye ederim.

Foxite gecmistik zaten seneler önce ama artık ibda hantallasti. Bunu deneyecegim

Tamamen güvenli freeware'ler arıyorsanız, şu yazılımları bir deneyin: Foxit Phantom PDF Express, PDFMate Converter, PDFMate Merger. Foxit Phantom PDF Express'in print modülü sayesinde print komutu verebileceğiniz tüm yazılımlardan PDF çıktısı alabilirsiniz. Diğer taraftan eğer LibreOffice kullanırsanız, sahip olduğu CL Batch Converter'dan da yararlanabilirsiniz. Böylece ofis belgelerini topluca istediğiniz formata çevirebilirsiniz: libreoffice --headless --convert-to pdf --outdir x *.docx...

Küçük ve hızlı bir şey isteyenlere Sumatra pdfyi onerebilirim. Kesinlikle pişman olmazsınız. Acrobat pro ve fine Reader da PDF dönüşüm işlemlerinde iyidir. Fine Reader da ayrıca ekrandaki herhangi bir gorselden metin / tablo tarama özelliği de çok hoş, öğretmen falansaniz ise yarar...

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın

İlginizi çekebilir