YouTube ücretli mi oluyor

Popüler video portalı YouTube'ta video izlemek artık ücretli mi oluyor?

İnternetin en büyük video portalı olan YouTube, Reuters'ın yayınladığı habere göre paralı üyelikli yeni bir sistem üzerinde kafa yoruyor. 

Perşembe günü Reuters Medya ve Teknoloji Zirvesi'nde konuşma yapan YouTube lideri Salar Kamangar, site içinde yer alan videoların bazılarının ücrete tabi tutulabileceğini, hatta ücretsiz olarak halihazırda kullanıcılara sunulan videoların da yine ücretlendirilebileceğini açıkladı.

"Şu an anons edecek bir şey yok. Sadece bize yoğun olarak içerik üretenleri düşünüyoruz." diyen Kamangar'ın bu açıklaması akıllara YouTube'un aylar önce yeni kanallar açma planını getirdi. Kamangar, küçük bir TV kanal ağı düşündüklerini ve bu programları izlemek için bir ücretin ödenebileceğini kaydetti.

Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • video yüklemek ücretlimi olcak yani ?

  Ziyaretçi
  03 Şub 2015 14:22

 • yok be youtube üye olmak paralı deil 1 kuruş bile ödemiyosun hem youtubeye üye olmuyosunki üye olurken googleye üye oluyosun google üyeliği youtubede giriyor yani paralı deil canınızı sıkmayın

  Ziyaretçi
  26 Ağu 2014 17:01

 • ya arkadaşlar üyelik ve youtubea girmek paralımı lutfen soyleyın ben girdimidie

  Ziyaretçi
  18 Mar 2014 20:51

 • sssssssssssssssssssssssssssssssssssss

  Ziyaretçi
  18 Eyl 2013 11:32

 • ücretliymiş

  Ziyaretçi
  06 Nis 2013 18:36

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jüpiter gezegenleri yok etmişGüneş sisteminin dev gezegeni Jüpiter'in bir zamanlar pek çok gezegeni yok ettiğini biliyor muydunuz

İşte Watch uygulamaları!Apple'ın akıllı saati henüz piyasaya sürülmedi ancak ona özel uygulamalar ortaya çıktı bile...

Bellek kartı geri dönüyor!Samsung, Galaxy S6 ile yok ettiği bellek kartı desteğini, diğer bir S6 modeli ile geri getirebilir!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar