YouTube ücretli mi oluyor

Popüler video portalı YouTube'ta video izlemek artık ücretli mi oluyor?

İnternetin en büyük video portalı olan YouTube, Reuters'ın yayınladığı habere göre paralı üyelikli yeni bir sistem üzerinde kafa yoruyor. 

Perşembe günü Reuters Medya ve Teknoloji Zirvesi'nde konuşma yapan YouTube lideri Salar Kamangar, site içinde yer alan videoların bazılarının ücrete tabi tutulabileceğini, hatta ücretsiz olarak halihazırda kullanıcılara sunulan videoların da yine ücretlendirilebileceğini açıkladı.

"Şu an anons edecek bir şey yok. Sadece bize yoğun olarak içerik üretenleri düşünüyoruz." diyen Kamangar'ın bu açıklaması akıllara YouTube'un aylar önce yeni kanallar açma planını getirdi. Kamangar, küçük bir TV kanal ağı düşündüklerini ve bu programları izlemek için bir ücretin ödenebileceğini kaydetti.

Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • ya arkadaşlar üyelik ve youtubea girmek paralımı lutfen soyleyın ben girdimidie

  Ziyaretçi
  18 Mar 2014 20:51

 • sssssssssssssssssssssssssssssssssssss

  Ziyaretçi
  18 Eyl 2013 11:32

 • ücretliymiş

  Ziyaretçi
  06 Nis 2013 18:36

 • yaaa youtube üyeliği paralı mı değil mi doğru düzgün cevap veren yok u lütfen ona göre üye olacağım :(

  Ziyaretçi
  02 Mar 2013 18:04

 • selam arkadaşlar ben youtube üyeliği almıştım ama bayadır girmiyodum herşeyi unuttum yani hesabım açık ama ben bilmiyorun şifreyi kullanıcı adını.ilerde bana bi borç doğar mı bu üyelik yüzünden çünkü hesap kapatılırken mali borç felan diomus yardımcı olurmuusnuz ?

  Ziyaretçi
  11 Şub 2013 03:38

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijital Hayat İpuçları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kim, ne kadar ödüyor?Android, iOS, Windows Phone... Hangi platformun kullanıcıları, telefon için daha fazla para döküyor?

"Google'a karşı direnin!"Teknoloji dünyasının en çok tartışılan ismi, şimdi de hedefe Google'ı oturttu. İşte söyledikleri!

Şimdi de videoda yakalandı!Apple'ın büyük bir sürprizle gelmesi beklenen yeni Lightning - USB kablosu, videoda test edildi!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar