AOC e1659Fwu

CHIP Online

USB ile tak çalıştır!

AOC'nin incelediğimiz yeni monitörü yalnızca 15.6 inç boyutunda bir ekrana sahip. LED panelden oluşan bu ekran, kolaylıkla taşınabiliyor. Hafif ve ince yapısı sayesinde rahatlıkla çantaya atıp yanınızda taşıyabilirsiniz.

AOC e1659Fwu'nun can alıcı noktası ise çalışmak için herhangi bir güç kablosuna ihtiyaç duymaması. Yalnızca USB üzerinden çalışabilen monitör, böylece tamamen mobil olmayı başarıyor. Tek yapmanız gereken monitörün USB kablosunu bilgisayarınıza bağlamanız. Böylece hem güç hem görüntüyü aynı kablo üzerinden alabilen monitör, DisplayLink üzerinden anında çalışmaya başlıyor.

Herhangi bir güç kablosuna veya VGA bağlantısına ihtiyaç duymayan AOC e1659Fwu, böylece fazlasıyla kullanışlı. Masa üzerinde kullanabileceğiniz gibi laptop'ınızın yanında mobil ortamlarda da kullanabileceğiniz monitör, arkasını yaslandığı standı ile hem yatay hem dikey kullanımlar için uygun yapıda. Böylece monitörü pivot olarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yine stant ayağını öne ve arkaya çekerek ekranın görüş açısını ayarlamanız mümkün.

15.6 inç boyutlu ekran
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • ürün bana çok ilginç geldi. sadece usb kablosuna ihtiyaç duyması çok güzel. çift monitör tutkunlarının mutlaka düşünmesi gereken bir cihaz. ama bana tek LCD her zaman yetiyor.

  Ziyaretçi
  23 Kas 2013 12:00

 • Ürünün taşınabilirliği ve yer kaplamaması, çok dar ortamlarda bile etkili bir toplantı yapmanızı sağlamaktadır. Laptopunuz üzerinden aldığı enerji dışında bir bağlantıya ihtiyaç duymaması da mobiliteyi arttıran ürünü anlamlı kılan en önemli özelliklerinden biri oluyor. Ayrıca ürünü birebir toplantılarımda kullanıyorum, çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Bu ürün Aralık sonu, Ocak başı gibi piyasada olacak. Piyasaya giriş fiyatı 139$ civarında olacaktır. Ürün AOC'nin yetkili distribütörü Logosoft' a gelecektir. İlk etapta D-market'te görebilirsiniz. Bu ürünün smart (android&Win8) ve dokunmatik versiyonları da olabilir.

  Ziyaretçi
  22 Kas 2013 14:07

 • 15.6" boyut, Full HD olmaması, IPS olmaması, Ekranın parlaması albenisini yitirmesine neden oluyor. Zaten kullandığımız laptoplar 15.6" boyutunda. ikinci monitör alacaksam 19" üzeri alırım. Bu nedenle benden (-) puan. tek artısı sadece usb kablonun yeterli olması.

  Ziyaretçi
  18 Kas 2013 14:38

 • Bunun androit platformunda çalışanını yaparlarsa memnuniyet kat sayısı oldukça yüksek olur kanısındayım....Gerçi o zaman güç aparatına falanda ihtiyaç duyar ama neyse onuda düşünürler sanırım...

  Ziyaretçi
  18 Kas 2013 14:37

 • şu incelemelere fiyat ve nereden temin edileceği konusunda da bilgi koysanız çok makbule geçecek..

  çhip10line
  18 Kas 2013 13:01

Siz de yorumunuzu yazın

EN ÇOK SATANLAR

Dijital Hayat İpuçları