Razer NAGA HEX

CHIP Online
Bilgiler
CHIP Notu
  %77100
Marka
Razer
Paylaşın
Diğer
En çok satan Klavye / Mouse

Oyunlarda şansınız yükseliyor

Razer Naga Hex, firmanın birkaç yıl önce MMOG oyuncuları için geliştirmiş olduğu ve başparmakla erişilebilen 12 farklı programlanabilir tuşla fark yaratan benzer bir modelinin, aksiyon - RPG oyunlarına uyarlanmış hali olarak düşünülebilir. Kırmızı ve yeşil renkte tercih edilebilen Razer Naga Hex'te başparmak seviyesinde altıgen şeklinde ve altıgen diziliminde altı adet tuş bulunuyor. İletimin en kısa sürede gerçekleşmesi için mekanik yapının tercih edildiği tuşlar aynı zamanda aydınlatmalı. İsteğe bağlı olarak oyunlar sırasında 1'den 6'ya kadar olan tuşların görevlerini alabiliyorlar veya nümerik tuş takımının fonksiyonlarını üstlenebiliyorlar. Toplamda 11 adet programlanabilir tuşu bulunan farenin çözünürlüğü 5600 dpi seviyesinde ve elbette ayarlayabilmek mümkün. 

CHIP Online Notu:     %77

Sonuç

1 ms yanıt süresi ve 1000 Hz raporlama özellikleriyle oyuncuların ihtiyaçlarına cevap veren üründe üst yüzeyin parlak olması heyecandan eli terleyenlerin pek hoşuna gidecek bir durum değil.

Razer NAGA HEX Teknik Özellikler
Ürün ModeliRazer NAGA HEXRazer NAGA HEX
Ürün TürüFare
CHIP Notu   %77
ÜreticiRazer
Teknik Detaylar
TUŞ SAYISI11
İLETİŞİMUSB
ÇÖZÜNÜRLÜK5600 dpi
ALGILAYICILazer
BOYUTLAR / AĞIRLIK116 x 70 x 46mm/134 gr
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
  • Bende logitec g700 kullanıyorum herkeze tavsiye ederim razer fena değil beklentileri karsilayabilir

    Ziyaretçi (Mobil)
    12 Eki 2012 16:16

  • Ben 2 aydır kullanıyorum, gayet memnunum, hiç bir sıkıntı yaşamadım elime tam oturuyor, ama daha düşük fiyatlı mouselarla da bu memnuniyetin yakalanabileceğini düşünüyorum.

    Ziyaretçi
    10 Eki 2012 10:33

Siz de yorumunuzu yazın

EN ÇOK SATANLAR