4 inç ceplerde TOP 10!

Ekran özelliklerini galerimizde bulabilirsiniz ekran, yazı, telefon, dört, inç
Ekran özelliklerini galerimizde bulabilirsiniz
Paylaşın
Diğer
En çok satan Cep Telefonları (Akıllı, Akılsız)

3.6 inç'ten 4 inç'e kadar ekran sunan, bugünün piyasasında asından söz ettiren en iyi 10 cebi seçtik

Ertuğrul Süngü

Akıllı telefonların günümüz teknolojisine getirdiği birçok farklı yenilik var. Bunlardan bir tanesi de şüphesiz büyüyen ekranlar. Bir dönemler küçülmeye doğru ilerleyen cep telefonları, günümüzde gelinen teknolojik ihtiyaçlardan dolayı büyük oranda büyüdüler. Genel yapıya baktığımızdaysa karşımıza dört inçlik ekranlar çıkıyor. Artık "kompakt" olarak kabul edilen bu ekran büyüklüğü, yine de internete girmek, yazı yazmak ve video izlemek gibi işlemlerimizi rahatlıkla yapabilmemizi sağlıyor.

Son olarak iPhone 5'in de dört inç ekranlı telefonlar arasına katılması durumun bir rastlantıdan çok daha öte olduğunu gösteriyor. Her ne kadar hala bazıları tarafından çok büyük olarak düşünülse de, bir akıllı telefonu aktif olarak kullanmanın başlangıç yollarından bir tanesi, en azından 3.6 ila 4 inçlik ekranlardan geçiyor.

An itibariyle piyasada bulunan, 3.6 inç ile 4.0 inç arasında bir ekran sunan en iyi 10 telefonu seçtik. Birbirinden farklı özelliklere sahip bu 10 telefonlar, bakın beraberlerinde ekran ebatlarından başka neler getiriyorlar... 

Hepsi galerimizde... Tıklayın...

2015 dijital kamera dosyası2015 içerisinde piyasaya çıkma ihtimalini yüksek gördüğümüz makineleri, markalarına göre sıraladık!

Galaxy S6 vs HTC One M9!Ve beklediğiniz karşılaştırma hazır: HTC ve Samsung'un yeni amiral gemilerini kapıştırdık!

Nokia N1 elimizdeydi!Nokia'nın geri dönüşünü simgeleyen, bulunması zor Android'li tabletini Barselona'da denedik!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar