En iyi 10 CD/DVD yazma aracı

CHIP Download, sizin için en iyi 10 ücretsiz CD ve DVD yazma aracını seçti. Nero'dan bıkanlar için!

En iyi 10 CD/DVD yazma aracı
CHIP OnlineTicari CD/DVD yazma uygulama paketleri bir sürü para ödediğiniz ama çoğunu kullanmadığınız bir sürü ekstraya sahip.

CHIP Download, bu tür süslere ihtiyacı olmayan CHIP Online ziyaretçileri için en iyi 10 ücretsiz CD ve DVD yazma aracını seçti. Cüzdanınızı rahat bırakmak istiyorsanız, deneyin.

Ses CD leri veya film DVD leri yaratmak, bu basit işlemleri yapmak fazlaca bir problem olmamalı. Nero gibi yakma araçları ekledikleri bi sürü ekstralar ile bu işlemleri giderek karmaşık hale getiriyor. Şanslısınız, pek çok üretici bu temel işlemleri yapacak basit ve ücretsiz programları kullanımınıza sunuyor.

CHIP Download: Ücretsiz CD ve DVD yazma araçları
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • Açıkçası nero bana göre çok fazla ayrıntı bir program.Bu yüzden astroburn lite kullanıyorum.Hem çok sade bir arayüzü var.Kafa karıştırmıyor.Hem de dvdleri bozma gibi bir şey yaptığına henüz tanık olmadım.Ayrıca gayet hızlı.Start burn'e basıp 1-2 dk beklediğim zaman 3 gb lık dosyalarımın yazma işlemi bitmiş oluyor.Yani hiç pcden anlamayan birisi bile kullanır heralde :)

  Ziyaretçi
  11 Tem 2012 20:56

 • ya okumuyor benim dvd rw ne yapmam gerekiyo?

  Ziyaretçi
  17 Haz 2011 19:00

 • en güzeli finalburner... arayüzü çok basit, şimdilik hiç sorun çıkarmadı.

  Ziyaretçi
  08 Eyl 2009 11:38

 • ashampoo burning studio 6 türkçe. neronun yeni, MB ı büyük, çok fazla ve kullanmadığınız bir sürü özellikleriyle bilgisayarınızda yer kaplayan bir programı kullanmaktansa bunu öneririm. her tarafa bakın.. bulabilirseniz şüphesiz bir şekilde indirin.
  ve iddaa ediyorum; kesinlikle pişman olmayacak, bana dua edeceksiniz..

  Ziyaretçi
  26 Eki 2008 03:21

 • neroyla binlerce cd ve dvd yazdığını iddia eden kişi, kendi kendini ele veriyorsun. Nero'yu bilmediğin çok belli oluyor. Nero programının arması bile adını aldığı Roma'yı yakan tarihte bilinen kişinin marifetini yansıtır. O yüzden bu programda disk yakma tabiri kullanılır. Yani kasttettiğin diskin kullanım dışı olması değil, üzerine veri yazılmasını yakma olarak editör kastetmiştir. Nero'da dediğin gibi çok iyi bir programdır. Fatih-K

  Ziyaretçi
  13 Şub 2008 23:36

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güneş tutulması kareleri!Haftanın duvar kağıtları: Sık şahit olmadığımız güneş tutulmalarını konu alan kareler, burada!

Yepyeni 50 duvar kağıdı!Haftanın duvar kağıtları: Yüksek çözünürlüklü, büyüleyici kareler, sizi bekliyor!

Unutulmaz 10 jeton canavarı!Cebimizdeki bütün parayı jetonlara harcatan, asla unutamayacağımız 10 oyun efsanesi!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar