En iyi devasa online oyunları seçtik...

Piyasada o kadar çok online oyun var ki aralarından seçmek çok zor. Neyse ki CHIP Online yanınızda.

Bu konuda okuyacaklarınız:
 1. En iyi devasa online oyunları seçtik...
 2. Runes of Magic
 3. Shaiya
 4. Florensia
 5. S4 League
 6. War Rock
 7. Metin 2
Ümit Öncel
Bir oyunu iyi yapan şeyler nelerdir? Tabi ki günümüzde oyunların göze çarpan özelliklerinin başında grafikleri geliyor. Bir oyun görsel olarak ne kadar başarılıysa, oyuncuya verdiği ilk izlenimi de o denli olumlu oluyor. Ses ve müziklerle de tamamlanan görselliğin ardından kolay ve keyfili bir oynanışa sahip olması şart. Güzel bir konu, iyi bir öykü oyunu unutulmaz kılan özellikler. Eğer özellikle devasa online bir oyundan bahsediyorsak, binlerce oyuncuyu bir arada tutabilecek kadar başarılı bir çok oyuncu desteği gerekli.

Tüm bunlar internet üzerindeki oyunların, oyuncular tarafından en dikkat edilen özellikleri arasında yer alsa da, iş karar vermeye geldiğinde bir de ücret konusu devreye giriyor. Pek çok online oyun ücretsiz oynama imkanı sunuyor. Fakat oyuncuya ek özellikler sunan ücretli üyelikler veya oyundaki farklı mağazalardan satın alınabilecek ek aparatlar yapımcıların gelir kaynağını oluşturuyor. Bu yüzden ücretli ve ücretsiz oyunlar arasında güzel bir denge olması da önemli.

World of Warcraft, Knight Online gibi en popüler oyunları zaten hemen hemen bütün oyuncular yakından tanıyor. CHIP sizler için gözlerden kaçmış olabilecek devasa online oyunları arasından en iyilerini bir araya getirdi.
DEVAMI:Runes of Magic
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • zombirock nasıl oyun

  Ziyaretçi
  06 Haz 2013 13:27

 • günlerdir hatta haftalardır beni eve odama bilgisayarımın başına kitleyen oyun :) bağımlılık yaptığına yemin edebilirim. alıştıktan sonra oyunu kavradıktan sonra bile sürekli yapılan yenilikler sayesinde oyundan sıkılmıyorsunuz. ve evet oyunun yaş ortalaması 30-35. 55 yaşında oynayan da gördüm 15 yaşında da ama çoğunluk 30lu yaşlarda

  Ziyaretçi
  24 Mar 2013 14:04

 • en iyisi wolf :D

  Ziyaretçi
  12 Eki 2012 21:21

 • en guzel oyun APB Reloaded! point blankta guzel ama hile cok o yuzden buraktim :(

  Ziyaretçi
  15 Eyl 2012 20:12

 • en güzel oyunlar wolfteam ile zombirock wolfteamda 100 tllik nakit zombirockda 50 tllik nakit var

  Ziyaretçi
  23 Ağu 2012 12:56

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünya'yı değiştiren kare!Bu fotoğrafı herkes Web'in ilk fotoğrafı sanıyor. Ama arkasındaki hikaye, aslında çok daha farklı!

Sony, Vita'yı nasıl kurtarır?Sony'nin, bir türlü istenen başarıyı yakalayamayan PlayStation Vita'sı için halen umut var mı?

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar