Kayıp cep telefonunuzu bulmanın yolları!

Samsung Galaxy S3, S4, Note ve Ace'i takip edin

kayıp, bul, telefon, iphone, cep, samsung, find my iphone,

Samsung Galaxy S3, S4, Note ve Ace'i takip edin

Samsung cepler, ücretsiz bir konumlandırma hizmetiyle beraber geliyorlar. Bu hizmetten faydalanmak için ücretsiz bir hesap açmanız yeterli. Hizmet, cebinize uzaktan erişip onu kilitlemenize de izin veriyor. Samsung, araç içerisine birkaç faydalı işlev de eklemiş. Örneğin telefonunuzu çalan hırsız, SIM kartınızı değiştirdiğinde önceden belirlediğiniz telefon numarasına otomatik olarak bir SMS gönderiliyor. Bu SMS içerisinde hırsızın telefon numarası ve telefonun IMEI kodu yer alıyor. Bu veriler sayesinde polis, hırsızın bulunduğu konumu belirleyebiliyor.

Konum belirleme için hazırlık

Samsung cepleri uzaktan takip edebilmek için önce uzaktan erişimi etkinleştirmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar > Kişisel > Güvenlik yolunu izleyin ve Uzaktan Erişim kutucuğunu işaretleyin. Uyarı mesajını onaylayın ve bir Samsung Hesabı için kaydolun. Hesap açtıktan sonra kablosuz ağların kullanımı işlevini etkinleştirmeyi unutmayın.

Samsung cebinizi bulun, kilitleyin, silin

Samsung'un Find My Mobile web hizmetini kullanarak kayıtlı cihazlarınızın konumunu öğrenebilirsiniz. Telefonunuzun veya tabletinizin nerede olduğunu haritada görmek için birkaç saniye beklemeniz yeterli olacak.  Buna ek olarak "İzlemeye başla" düğmesine tıklayarak cihazınızın son 12 saatlik hareketlerini kaydedebilirsiniz.

"Mobil aygıtımı devre dışı bırak" düğmesine basarak Samsung cihazınızı bir PIN kodu ile izinsiz erişime karşı koruyabilirsiniz. Gelen tüm çağrıları ve SMS'leri yönlendirmeniz veya cihaz içeriğini tamamen silmeniz de mümkün.

DEVAMI:HTC cepleri uzaktan takip etme
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • Çalınan telefonlarda bulunabiliyor mu peki; (

  Ziyaretçi (Mobil)
  20 Şub 2015 23:54

 • samsung wave kayboldu

  Ziyaretçi
  28 Oca 2015 12:17

 • Z 2 ÇALINDI :(

  Ziyaretçi
  26 Oca 2015 16:14

 • s3 kayboldu napcam ya :(

  Ziyaretçi
  25 Oca 2015 19:56

 • iphone 4s kayip oldu nasıl bulunur

  Ziyaretçi
  12 Ara 2014 17:07

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar