Nero yazılımıyla CD/DVD yazma

Nero ile DVD-Video oluşturma

nero, cd, dvd, yazmak, yakmak, veri, vcd, mp3
StartSmart penceresinden 'Kendi DVD-Video'nu yarat' bölümünü seçin. Ardından Nero Vision yazılımı açılacaktır. Nero Vision DVD-Video oluşturma konusunda size yardımcı olacak.Bu pencerede 'Add Video Files' ı seçelim. Herhangi bir görüntü dosyasını ekledikten sonra 'Next' ile bir sonraki adıma geçelim. Yeni gelen ekranda DVD player'ınızda çıkacak Menü ayarlarını yapabilirsiniz. Burada DVD'nizdeki filmlere isim verebilir, farklı şablonlarla DVD arayüzünü renklendirebilirsiniz.
DEVAMI:Nero ile DVD-Video oluşturma(2)
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • iyi aksamlar ben boş cd ye müzik yükleme istiyorum araba için ama nero programını pc ye indiremiyorum nasıl yapabilirim acaba ?

  Ziyaretçi
  07 Tem 2013 21:48

 • Windows XP kullanıyorum, (servispack2) neroda mini DV kameramla kaydettiğim görüntüleri "kendi DVD videonu yarat" ikonundan capture yapıp DVD ye sorunsuz yazdırıyorum. Ancak geçenlerde servispack3 yüklendi ve neroda "kendi DVD videonu yarat" kısmı çıkmıyor hiçbir şekilde capture yapamıyorum. Servispack3 de Nero ile nasıl video capture yapabilirim.

  Ziyaretçi
  09 Kas 2010 14:37

 • bn başlatta nero 8 e giriom da orda hangi programı çalıştırcam neronun içindden ?=?

  Ziyaretçi
  29 May 2010 15:34

 • bnde senn gibi yapıyorum ama yazdırırken kalıp dosyasını kaydet diye bir pencere çıkıyor xs önceleri bn dvd olsn cd olsn yazdırıyordum bu 1 aydır böyle xs

  Ziyaretçi
  18 Mar 2010 21:46

 • sanba

  Ziyaretçi
  13 Mar 2010 14:29

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar