Oyunlar için en iyi donanımlar

Sizce oyunlarda her şey işlemci, anakart, ekran kartı ve sabit diskin etrafında mı dönüyor?

logitech, microsoft, razer, intel, 8800 gt, gts
Paylaşın
Diğer
İlginizi Çekebilir
Bu konuda okuyacaklarınız:
 1. Oyunlar için en iyi donanımlar
 2. Klavyeler: iyi oyuncunun en büyük yardımcısı
 3. Fareler: Kemirgen-Desteği
 4. Ekran kartları: Üst-seviyede fiyat düşüşü
 5. Komple sistemler: Hemen başlatın
Halil Mollaoğlu
Her şey işlemci, anakart, ekran kartı ve sabit etrafında mı dönüyor? Hiç de bile: doğru giriş aygıtları olmadan oyun oynamak asla zevk vermez. Bu konuda standart maliyetlere katlananlar en önemli anlarda dezavantajlı pozisyona düşecektir. Sizlere oyucular için en iyi donanımları tanıtacağız.

Dikkatli bir şekilde sürünerek köşeden ilerliyorsunuz. Tam da o anda rakibinizd e aynı şekilde pusu kurmuş bekliyordur; doğru hedeflenmiş bir atış ile onu yere serebilirsiniz. Hiç de bile: sanki hiçbir şey olmamış gibi kendinizi yerde bulursunuz - sinirlenirsiniz. Bu tip tecrübeler oyun oynarken tüm tadınızı kaçırabilir. Çoğu zaman, nihai sonucun belli olduğu bu anlardaki şanssızlığın sebebi eksik olan deneyiminiz değildir.

Görüntü sarsılır, yeni bir ekran kartına ihtiyaç duyarsınız; eğer oyun figürünüz yavaş tepki veriyorsa, çözünürlüğü yüksek bir oyuncu-faresi alırsınız. Strateji oyunlarında ise önemli aksiyonların tek bir tuş ile rahatlıkla gerçekleştirilmesi gerekir - doğru oyuncu-klavyesi. Bizim tavsiyelerimiz ile her zaman doğru sonuca ulaşabileceksiniz.
DEVAMI:Klavyeler: iyi oyuncunun en büyük yardımcısı
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • YA BEN YENİ PC ALICAMDA BÜTCEM 1000-1250 TL ARASI BANA NASIL BİR PC ÖNERİRSİNİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

  Ziyaretçi
  30 Ara 2011 19:10

 • ASUS K61IC210DV yi değerlendirecek bilen arkadaslar fikirlerini (ogr.kaya@hotmail.com) adresine zahmet olmazsa yazabilirler mi?

  Ziyaretçi
  29 Oca 2010 17:08

 • OYUN KONUSUNDA TEREDDÜTÜM VAR AMA :Ben ASUS K61IC210DV modelini aldım. Özellikler Dual Core T4300 (win 7 ,64 bit) , Ekran kartı paylaşımsız 1gb NVIDIA , 3 GB Ram sizce bu bilgisayar son çıkan oyunları takılmadan sorunsuz oynatır mı?

  Ziyaretçi
  29 Oca 2010 17:06

 • klavyenin etkisi büyük bence bu işe kafa takıyo ve oyun üzerinde biraz fazla zaman harcıyosanız sizin için ergonomik ve iyi bi klavye işinizi daha iyi görür !

  Ziyaretçi
  26 Oca 2010 02:38

 • bende 1 gb ekran kartı var her oyunuda çalıştırıyo klavyeye bencede o kadar para vermeye gerek yok iyi oyun oynayan her türlü klavyede oynar... işmlecide parfk etmiyo fazla kimi amd daha iyi oynar diyo kimisi intel diyo ama fark etmez 2 Ghz üstünde almanzı tercih ederim...

  Ziyaretçi
  30 Nis 2009 13:50

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünden bugüne bilgisayarlar!Bilgisayarlar, koca bir odayı kapladıkları günlerden bugünlere nasıl geldi?

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar