XP, Vista ve Windows 7'den Windows 8'e geçiş!

Windows 7'yi Windows 8'e yükseltme

Windows 7'yi Windows 8'e yükseltme

PC'lerde ve laptop'larda zaten mükemmel çalışan Windows 7'den tüm programlarınız, ayarlarınız ve dosyalarınızla Windows 8'e geçmeniz mümkün. Üstelik bu iş genellikle sadece yarım saatte tamamlanıyor.

Testimizde Windows 7'den Windows 8'e geçerken herhangi bir veri kaybı yaşamadık. Her zaman olduğu gibi Windows 7'li sisteminizin yükseltmeye uygun olup olmadığını Windows 8 Upgrade Assistant ile kontrol etmeniz mümkün. 

Güncelemeye başlayın

Windows 7'de yükseltme işini başlatmak için, Windows 8 medyası üzerinde bulunan setup.exe'ye çift tıklamanız gerekiyor. Bunun ardından yapacaklarınız çok basit: Lisans anahatarınızı girmek, güncellemelerin indirilmesini seyretmek ve antivirüs yazılımınızı kaldırmak. Antivirüs yazılımınız olarak Microsoft Security Essentials'ı kullanıyorsanız, onu bir tıklamayla kaldırmanız mümkün. Farklı bir antivirüs kullanıyorsanız, Denetim Masası'nı kullanmanız gerekiyor.

Hızlı kurulum

Yaklaşık 30 dakika içinde tüm kurulum tamamlanıyor. Windows ayarlarınız, programlarınız ve kişisel dosyalarınız Windows 8'e taşınıyor. Yükleme işleminden sonra herhangi bir sorun olup olmadığını görmek için Aygıt Yöneticisi'ne göz atmanızı öneriyoruz. Sürücülerle ilgili herhangi bir sorun olup olmadığını görmek için Eylem Merkezi'ne de göz atmanızı öneriyoruz.

DEVAMI:Windows 8 Yayın Önizleme'den geçiş
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • çok para istiyo bee 500tl felan

  Ziyaretçi
  04 Nis 2014 15:37

 • atma gerizekalı bnm bilgisayar windows 8.1 299 lira windows 8 sade 199 tl bilmeden konusma

  Ziyaretçi
  05 Nis 2014 08:42

 • abi setup.exe nerden bulcaz

  Ziyaretçi
  07 Mar 2014 15:37

 • nasıl yapılıyo

  Ziyaretçi
  05 Şub 2014 16:18

 • MAYIS AYINDA XP YE SON VERILCEKMIŞ DOGRUMU

  Ziyaretçi
  22 Ara 2013 04:45

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar