Windows 8 hakkında yanıtlanmayan sorular

Windows 8 hakkında en çok sorulan 9 sorunun cevabını araştırdık... İşte bilmeniz gereken her şey!

Windows 8, Windows, yayın, lansman, soru

26 Ekim'e şunun şurasında çok az gün kaldı ama Windows 8 hakkında birçok soru kafaları kurcalamaya devam ediyor. Windows 8 yüklü bir bilgisayar almak isteyen veya işletim sisteminin Windows 8'e terfi ettirmek isteyen kullanıcıların kafalarında hala bazı sorular var. Bugün bu sorulara kısaca göz atacağız:

Bilgisayardaki verileri cep telefonları ile nasıl senkronize edeceğiz?

Şimdiye kadar Windows Phone kullanıcıları senkronizasyon için Zune uygulamasını kullanmak zorundaydılar. Windows 8 ile beraber Zune tarihe gömülüyor, ancak yerine neyin geleceği hala belli değil. Bazı kaynaklarda Windows 8 ara bağlantı uygulamasından ekran görüntüleri yayımlandı ancak resmi bir açıklama hala yok. Bu arada, iPhone ve iPad kullanıcıları da karanlıkta kalmış durumda çünkü Apple da henüz Windows Store (Windows 8'in uygulama indirme sitesi) için bir iTunes sürümü hazırlayıp hazırlamadığı konusunda bilgi vermedi. Eğer Windows RT kullanacaksanız bu bir uygulama mutlaka gerekli!

DEVAMI:Xbox Music ve SmartGlass...
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • win 8 de oturum açma parolası olarak mail adresimler birlikte şifre girdim kaldırmak istiyorum.. napmam gerekiyor,* yardımcı olurmusunuz lütfen?

  Ziyaretçi
  04 Tem 2013 15:47

 • Windows 8 tamamen dokunmatik ekranı olan monitörde kullanımı daha kolay. Fakat türkiyede dokunmatik monitör çok yaygın değil. hatta dünyada yaygın değil. Microsoft yeni bir işletim sistemi çıkarıyor. Bu işletim sistemini kullanabilmek için monitörlerimizi dokunmatik yapmamız için zorluyor, kim kazanacak firmalar. Tüketiciyi masaüstü görselliği ve işletim sisteminin daha hızlı olduğu yalanları ile kandırıyorlar. Halbuki sistem aynı sistem. Şimdi ne olacak: tüketici işletim sistemini ihtiyaç duyuyorsa yenileyecek ayrıca dokunmatik monitör alacak, Bu işletim sistemi şimdilik bize çok fazla............. saygılar.

  Ziyaretçi
  28 Eki 2012 23:11

 • Ubuntu ve Pardus tabletleri çıkarsın yüzüne bile bakmam senin virüsdos'tu. Ayrıca admin şeysi neden yorumlarımı yayınlamıyorsunuz. Aklıma türlü türlü şeyler geliyor yani..!

  Ziyaretçi
  21 Eki 2012 20:11

 • abi windows 8 in işlemci hızı daha azsa hiç bulaşmayalım bence

  Ziyaretçi (Mobil)
  19 Eki 2012 06:17

 • @19 Eki 2012 06:17 Windows 8'in işlemci hızı ne lan hahahaha :D

  oguzatalay
  19 Eki 2012 17:39

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

40 harika duvar kağıdı!Haftanın duvar kağıtları: Masaüstünüz için yepyeni, yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları burada!

Güneş tutulması kareleri!Haftanın duvar kağıtları: Sık şahit olmadığımız güneş tutulmalarını konu alan kareler, burada!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar