PDF'ten Word'e, Word'den PDF'ye çeviri

PDF'den Word'e

PDF dosyalarını MS Word (.doc) ya da RTF formatına çevirmek için pek çok yazılım mevcut. Ancak yazılımlarının büyük çoğunluğu bu işlem için ücret talep etmektedir. İnternet üzerinden hiçbir yazılım yüklenmeksizin de PDF dosyanızı Word dosyasına çevirme şansınız var. Şimdi isterseniz PDF'den Word dosyasına nasıl geçiş yapılacağını inceleyelim.

Öncelikle belirtmeliyiz ki PDF formatındaki dosyaları Word'e aktarırken karşılaşılan en büyük problem şüphesiz Türkçe karakter sorunudur. PDF'yi Word dosyasına çevirebilen pek çok yazılım olmasına karşın Türkçe karakter desteği bulunmayan bu yazılımlar, dosyalarınızı istediğiniz gibi çeviremez.

Türkçe karakter sorunu yaşamamanız için size ABBYY PDF Transformer 1.0'i öneriyoruz. Gayet kullanışlı olan yazılım ile dosyalarınızın formatını kolayca PDF'den Word veya Excel dosyasına çevirebilirsiniz.

ABBYY PDF Transformer 1.0'i indirmek için tıklayın.
DEVAMI:ABBY PDF Transformer ile çeviri
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • ben yapamıyorum nasıl olacak

  Ziyaretçi
  24 Mar 2014 21:08

 • Sonsuz teşekkürler.Emeğinize sağlık.

  Ziyaretçi
  23 Nis 2012 00:47

 • ya ben bu dosyayı nasıl ındırecegım:s

  Ziyaretçi
  09 Şub 2010 17:08

 • teşekkürler

  Ziyaretçi
  05 Oca 2010 10:49

 • trial versiyon 50 sayfa limitli, pdf dosyasına sağ tık yaparak direk word e atabiliyosunuz, yada tam tersi word dosyasını pdf yapıyor. indirdim ve denedim tavsiye ederim.

  Ziyaretçi
  18 Ara 2008 17:50

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar