Yeni yılın yeni cep telefonları!

Yeni yılın ilk aylarında piyasaya sürülmesi beklenen 12 yeni cep telefonu, geri sayımla makalemizde!

2013, akıllı telefoni yeni telefonlar
Ender Duman

2012 yılı boyunca Samsung ve rakipleri durmadan iri yarı telefonlar piyasaya sürdüler; 2013 yılı da farklı olmayacak. Özellikle Android işletim sistemli pek çok yeni telefon karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu ilk bakış dosyasında yeni yılın ilk aylarında karışımıza çıkacak 12 yeni telefona dair bilinenleri sunuyoruz.

Yeni yılda herkes aradığını bulacağa benziyor: Listemizde pırıl pırıl gösterişli telefonlardan, bütçe dostu alternatiflere kadar herkese uygun bir cihaz var. Android düşkünleri özellikle sevineceğe benziyor. Orta seviye diyebileceğimiz HTC One SV gibi LTE destekli yeni telefonlar dikkat çekiyor. Nokia Lumia 620 gibi yeni Windows telefonlar sayesinde Microsoft'un işletim sistemi biraz daha fazla kendinden bahsettirecek gibi. Windows 8'li telefonların ucuzlamasıysa telefon almayı düşünenleri sevindirecek.

Yeni yılın ilk telefon fuarı

İster basit telefonlar olsun isterse de ekstra büyük akıllı telefonlar, listedeki cihazları sıralarken sundukları özellikleri ve bazı durumlarda da yapma şansı bulduğumuz ilk bakış değerlendirmelerimizi göz önüne aldık. Sadece cihaz bilgileri vermekle yetinmek istemedik; bu nedenle telefonun kimlere hitap ettiği sorusuna da cevap bulmaya çalıştık.

İşte, yeni yılın ilk çeyreğinde piyasada olması beklenen 12 yeni cep telefonu... Tıklayın...

Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • ayyyy çok supermiş ama param yok bari bedava verinde tam olsun

  Ziyaretçi
  09 Oca 2013 08:38

 • samsung'un 2012 de yaptığı ciroyu başka hiçbir firma yapmamıştır.samsung pazarlık payını son dönemlerde de arttıracaktır ben 2013 de Samsung'dan LİNUX yazılımlı telefon bekliyorum :) ... şaka bir yana win8 storesini genişletmeli ...

  Ziyaretçi
  08 Oca 2013 10:39

 • @08 Oca 2013 10:39 Zaten Android Linux tabanlı.

  Ziyaretçi
  09 Oca 2013 17:06

 • @08 Oca 2013 10:39 Samsung adette daha çok satsa da, telefon dışında tv vs cihazları da buna eklememize rağmen halen Apple'ın ne cirosuna ne de karını yakalamış değil. Kulaktan dolma yazarak gerçekler değişmiyor.

  Ziyaretçi
  11 Oca 2013 11:06

 • Xperia Z için bekliyorum

  Ziyaretçi (Mobil)
  06 Oca 2013 19:45

Siz de yorumunuzu yazın

EN ÇOK SATANLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

9 "garip" Apple gerçeği!Apple ile ilgili çok fazla şey biliyoruz. Ama bu 9 ilginç detayı muhtemelen daha önce duymadınız...

Microsoft Band testte!Microsoft'un herkesi ters köşeye yatıran cihazı Band, test merkezimizde ter döktü!

LG'nin OLED TV'si testte!LG'nin 55 inç'lik, kavisli OLED TV'sini test ettik; fiyatını ne kadar hak ettiğinin cevabını aradık!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar