Dark Executioner

Veda yazısı ve blog devri meselesi

Chip Blog'ta geçirdiğim güzel günler anısına...

Öncelikle bir yılı aşkın süredir devam ettiğim Dark Executioner Blog adlı blog sayfamı kişisel olarak kapattığımı ve artık yazı yazmayacağımı söylemek isterim.Bilmiyorum kaç kişiyi ya da kimseyi ilgilendiriyor mu? Sürekli takip edenler veya takip etmeye çalışanlar var mı ama bu yazıyı yazma gereği duydum ben.

Genelde güncel tutmaya çalıştığım blog sayfamı kapatma nedenim Joyistik.com'da başladığım oyun yazarlığı serüvenim.Genel olarak teknoloji alanından sıyrılıp asıl işim olan oyunlar hakkında bişeyler yazmaya başladım ve bu olaydan çok memnunum şuan için.

Eğer takip etmek isteyen veya bakalım bu çocuk neler yazmış diye göz atmak isteyen varsa.Buyursun sitemize bekleriz. (ilk gelenede kahvesi benden hemde bol köpüklüsünden :D )

http://www.joyistik.com/

Dark Executioner Blog Devir İşlemi !

Her ne kadar Dark Exe Blog'u bıraksamda kapatmayı veya yok olmasını istemem.Eğer blog sayfasını devam ettirebileceğini düşünen biri varsa buyursun gelsin konuşalım anlaşalım Dark Exe Blog ölmesin istiyorum...

Nerden bulucam hemşerim seni diye sorarsanız.Chip forumdan mesaj atabilirsiniz veya bu yazının altına mesaj bırakabilirsiniz...

Yazıda ve yapımda emeği geçen bana teşekkürler :)

Güle Güle Chip Blog
Güle Güle Dark Exe
Güle Güle Bu yazıyı okuyan sen...

Joyistik.com / Türkiye'nin yeni oyun adresi
Engin Saklı

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

hiç kimse bişey yazmamış mı?

Bu bloğun sahibi nerede şuan acaba ? Tanışmak isterim.

Sen de yorum yaz

Takip Edin

 

Kategoriler