Ercan Uğurlu

Mafia III: Definitive Edition İnceleme

Serinin devam oyunu Mafia III: Definitive Edition nasıl, satın alınır mı? İşte Mafia III: Definitive Edition incelemesi!

2K'in Mafia Trilogy'yi duyurmasının ardından serinin 2 oyunu hemen arka arkaya satışa çıktı. İlk oyun Mafia II: Definitive Edition olurken, hemen arkasından da Mafia III: Definitive Edition geldi.

Bu 2 oyunun önce sunulmasının en büyük sebebi, grafiklerinin cilalanmış olmasından kaynaklanıyor. Yani hikayeye ilişkin bir değişiklik yok, ilk oyunlar neyse, bunlar da aynı. Fakat asıl fark, ağustos ayında satışa çıkacak olan Mafia I'de yaşanacak, zira o yapım remake olarak hazırlanıyor ve bu da yeni bölümler demek.

Daha önce Mafia II: Definitive Edition'ı incelemiştik, zamanı geldiğinde de Mafia: Definitive Edition'a bakacağız, ancak bugünkü konumuz Mafia III: Definitive Edition.

Ana sayfada incelemeyi kaçırdıysanız doğrudan bu linke tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

The Last of Us Part II İnceleme

İşte 2020'nin en iyi oyunu, Ellie ve Joel'un hikayesi ve The Last of Us Part II hakkında bilmeniz gerekenler her şey!

Evet, sonunda The Last of Us Part II için beklenen ana geldik. 7 yıl önce ilk oyunla beraber bizleri bambaşka bir hikaye ile buluşturan Naughty Dog, 3 yıl önce ise PlayStation Experience konferansının sonunda sahneye çıkmış ve Firefly logosunu göstererek konferansta büyük bir heyecana sebep olmuştu. Aradan 3 yıl geçti ve sonunda The Last of Us Part II elimize geçti.

The Last of Us Part II'nin elbette beklendiği gibi Naughty Dog stüdyosunun büyük bombası olduğunu baştan rahatlıkla söyleyebiliriz. Zaten ilk duyuruların gelmeye başlamasından bu yana hiç de yabana atılır bir oyun olmayacağı; hikaye örgüsüyle, hikaye sunumuyla, oynanışıyla, grafikleri, dövüş mekanikleri ve daha pek çok yönüyle gerçekten güzel bir oyun olacağı açıktı. Ancak şimdi, oynadıktan sonra söyleyebiliriz ki, aslında düşündüğümüzden daha fazlasıymış.

Ana sayfada incelemeyi kaçırdıysanız doğrudan bu linke tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

Mafia II: Definitive Edition İnceleme

Vito Scaletta 10 yıldan sonra geri dönüyor! Peki, iyi mi yapıyor, yoksa kötü mü? İşte Mafia Trilogy'nin ilk halkası!

2K, kısa bir süre önce Mafia Trilogy'yi duyurmuş ve bizler de size bunun haberini vermiştik hatırlarsanız. 2K'in Mafia Trilogy hamlesiyle beraber, özellikle oyunun fanları heyecanlanırken, kuşkusuz daha önce bu 3 oyunluk dev seriyi oynama fırsatı bulamayan oyuncular da hareketlendi. Zira Mafia serisi, bu temayı seviyorsanız gerçekten de kaçırmamanız gereken bir seri.

Ana sayfada incelemeyi kaçırdıysanız doğrudan bu linke tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.