Burak Torun

Eset Smart Security 4

ESET NOD32® Antivirüs'ün 2006 ve 2007 yılları için "En İyi Antivirüs Ürünü" seçilmesi hiç de sürpriz değil...

ESET Smart Security kullanıcıların bilgisayarlarını korumak için güvenebilecekleri entegre bir çözümüdür. ESET NOD32 Antivirüs'ün ödüllü ve güçlü ThreatSense motoru üzerine kurulu olan ESET Smart Security'nin aynı zamanda antispyware, antispam ve kişisel güvenlik duvarı özellikleri de bulunmaktadır. Piyasanın en gelişmiş sezgisel algılama özelliği olan ThreatSense'in uyarlanması ile virüs'ün piyasaya çıkması ve imzasının yayınlanması arasındaki zamanda ortaya çıkan tehlikeler en aza indirilmiştir.

ESET Smart Security virüsleri, truva atlarını, wormları, adware, spyware, phishing, rootkit ve diğer internet tabanlı tehditleri tespit eder ve siler. Gelişmiş ve proaktif korumayı en az sistem kaynağı ile sağlar.

Grakite görüldüğü gibi Eset hiçbir yaygın virüsü kaçırmıyor.

Konu yaygın virüsler olduğunda kimse Eset'in yanına bile yaklaşamaz.
ESET geçtiğimiz 9 yıl içerisinde 51 tane VB100 ödülü aldı.—Tüm rakiplerinden daha fazla.

Eset VB100 ödüllünü en çok alan antivirüs.

ESET NOD32® Antivirus yüksek proaktif, isteğe bağlı tarama sonuçları ve en az hatalı tespit oranı sayesinde AV-Comparatives.org (bağımsız bir araştırma grubu) tarafından sürekli olarak en yüksek skora layık görülüyor.

Bu kadar güçlü bir programın sistem kaynaklarınıza ortak olacağını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat gerçek tam tersi. Çok iyi optimize edilmiş kodlaması ve hafif sistem ayak izi sayesinde ESET NOD32® Antivirus aşağıdaki grafiklerde görüldüğü üzere piyasanın en hızlısı unvanını da alıyor.

Eset tüm antivirüslerden daha hızlı tarama yapıyor.Üstelik hiçbir  virüsü kaçırmadan.


Hepsini üst üste koyduğunuzda ESET NOD32® Antivirüs'ün 2006 ve 2007 yılları için "En İyi Antivirüs Ürünü" seçilmesi hiç de sürpriz değil...

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Sütun grafiklerinin altına ufak puntoyla birer açıklama koy bence. İngilizce bilmeyenler için yanıltıcı olabilir bazıları. Bir de resimlerden 3.'sü görüntülenmiyor ya da araya bozuk bir bağlantı karışmış.

Sağol Ahmet hemen düzeltiyorum...

Ayrıca yeni Windows güncellemeler uyarısını yaptığı bilgisinide ben vereyim :)
Bu özelik geçen Ay yoktu sanırım son güncellemelerde bu özelliği dahil ettiler. Eğer Nod32 kullnaıyorsanız ve nod 32 ikonu yeşilden sarıya dönmüşse bilinki yeni windows güncellemesi var demektir. O sarı ikona tıklayıp güncellemeleri (windows) yükleyebilirsiniz

İyi kullnaımlar. virüssüz günler...........AliY

Kotalı bir kullanıcı iseniz o özelliği kapatabilirsiniz...
ESS/Ayarlar/Araçlar/Sitem Güncellemeleri/Güncelleme yok... Bu kadar

Bu yazıyı okumadan önce ESET NOD32® 'ye karşı bir soğukluğum vardı. KasperSky daha iyi bir seçim olarak görüyordum. Ancak şimdi bu yazıyı okudukdan sonra hele bu ödül ve grafiklerden sonra KasperSky ve ESET NOD32® 'yi aynı anda kullanacağım. :)

HP'yle NIS2009 geldi. Çok memnunum. Hiç kötü değil...

bende bunu kullanıyorum daha yenı 2 hafta bende 3.0.684 vardı buna yukselttım ;)

herkes kullansın en iyisi bu :)

resimler nod32.com.tr de var zaten :)

yav benim anlamadığım bi okuduğum kaspersky yılın en iyisi seçiliyo bi nod bi şu bi bu bi vırt bi vırt tek bi elden seçilseler birlikte daha iyi olmaz mı yav hangisi ne iyi öğrenmiş de oluruz :)

sistem belleğimin 4 gb ve 4 çekirdekli işlemcim olmasın rağmen kaspersky ın hızı oldukça yavaş tı çünkü bi ara eset yerine onu kullandım

bemde eset kullanıyorum bence gerçekten müthiş ama güncellemeleri kapatmak akıl işi degil

Lütfen arkadaşlar,
Dışardan duyduğumuz şeylerler kalmayalım. Biraz araştıralım. Bu resimler Eset'in sitesinde de var. Bir arkadaşımız neden tek elden test yapılmıyor demiş. Piyasada çok firma var. Hepsini ele alarak antivirüs seçmeliyiz. Zaten bu devirde antivirüs yetmiyor. Tam sistem güvenlik paketleri daha iyi. Mesele Nod32 alana kadar Eset Smart Security almalıyız.

[alıntı]bemde eset kullanıyorum bence gerçekten müthiş ama güncellemeleri kapatmak akıl işi degil[/alıntı]
İyi bir kullanıcı(iyi bir güvenlik programı kullanıp hangi sitelere girdiğine dikkat eden) mecbursa, şahsen tavsiye etmesem de, Windows güncellemeleri olmadan da yaşayabilir. :)

ESET Smart Security 4'ü kullanıyorum ve arkadaşlara öneririm.

eset 3.0.621 smart security kullanıyorum çok ta memnunum herkese öneririm.virüssüz günler.

herkesin illa grdigi siteler de birtanede olsa viris bulunuyar bnm bir günüm bununla geçti herseyi esete borçluyum 900 virüs çıktıve hepsini sildi
:D

Bravo chip online sana yorumumu yayınlamamışsız ben buna esetten reklam almak derim!

Teşekkürler

CHIP Online Notu:
Biz buna şöyle diyoruz;

Yorumlarınızda küçük düşürücü, ayrımcı ifadeler, argo kelimeler, reklam amaçlı yazılmış notlar, yorum yaptığınız konu ile ilgilisiz içerik, e-posta adresi gibi öğeler bulunmuyorsa, yorumunuzun yayınlanmasında bir sakınca yoktur. CHIP Online'da her ziyaretçi fikri ne olursa olsun, saygı çerçevesinde belirtmekte özgürdür. Bu konuya özel bir önem veriyor ve ciddi emek harcıyoruz.
Yorumunuz yayınlamadığı için bize kızmak yerine, yukarıdaki basit kurallara dikkat edecek olursanız, daha önce olduğu gibi bundan sonra da yorumlarınızı tüm CHIP Online okurları ile paylaşabilirsiniz.

bende nod32 kullanıyorum süper!

Eğer aralıklarla Eset Smart Scurity 4 güncellenmediği takdirde hapı yutmuş oluyoruz... :)

Sen de yorum yaz