Read.Me

Mahmut Karslıoğlu - Yayın Yönetmeni

En “Has” üniversiteden en “Has” ödül

Bir önceki blog’umda son zamanlarda çok sık yazamadığım için özür dilemiştim. Sanırım yine aynı şeyi yaptım ama inanın bu seferkinin nedeni zamansızlık değil. Biliyorsunuz bu blogları başımıza gelen ilginç ve güzel şeyleri sizlerle paylaşmak için yazıyoruz. Ben de öyle yapıyordum. Ama son zamanlarda ayıptır söylemesi o kadar çok ödüle layık görüldük ki bir an bunları buraya arka arkaya yazmanın görgüsüzlük olabileceği korkusuna kapıldım. Aslında sizlerin yanlış anlamayacağınızı biliyorum ama yine de yapımızda bir mütevazılık var herhalde. Bu yüzden araya başka bir konu ile ilgili yazayım diye bekledim ama bulamadım:)

Neyse madem konu açıldı bu güzel haberi daha fazla gecikmeden sizlerle paylaşayım. Geçen hafta içinde ilk ödülün üzerinden daha 10 gün bile geçmeden eğitime olduğu kadar bilişime olan katkılarıyla her zaman saygıyla anacağımız rahmetli Kadir Has’ın kurduğu Kadir Has Üniversite tarafından yeni bir ödüle daha layık görüldük. Geçen seneden sonra bu yıl da en “has” bilgisayar dergisi ünvanını almaktan inanılmaz derecede gurur duyduk. Hem ödül için hem de bizi Haliç’in en güzel yerinde tarihi dokuya zarar verilmeden restore edilmiş o muhteşem güzellikteki üniversite binasında en güzel şekilde ağırladıkları için Kadir Has üniversitesine teşekkürü bir borç biliriz.


Halkla ilişkiler bölümündeki arkadaşlarım yeni ödüllerin de gelebileceği haberlerini bana ilettiler. Umarım arada başka bir blog yazısı yazabilecek kadar zamanım olur :) Yoksa bir tane daha ödül blog yazısı yazarsam okumayacaksınız diye korkuyorum.

Mahmut Karslıoğlu
Takip Edin