Read.Me

Mahmut Karslıoğlu - Yayın Yönetmeni

iPhone'u bekleyemeyenler tPhone ister misin?

Apple'ın iPhone'u piyasaya sürmesine bir kaç gün kaldı ama çalışkan Çinli arkadaşlarımız bu sefer çok daha erken davranmış. Her zaman var olan markaların kopyalarını üretmekle ünlü olan Çinliler bu sefer ürünün piyasaya çıkmasını bile beklememiş.  Hatta bu ürünü satın alıp incelemiş olanlar bile var. Ürün dışardan birebir iPhone ile aynı gibi duruyor. Ancak arabirimdeki tPhone ibaresi ve diğer detaylar gerçeği ortaya koyuyor. En iyisi YouTube üzerinden kendiniz seyredip görün. :) Bakalım daha neler göreceğiz.

http://www.youtube.com/watch?v=F1haOlYrtuE

Blog sayfamı sık sık günceleyemediğim için de özellikle sıkı takipçilerimden özür dilerim. Yoğunluğum azaldı. Bundan sonra bu açığı kapatmaya çalışacağım.

Kaçıranlar Compex'i online gezebilirler

Bilgisayar fuarları teknolojiyi yakından takip etmeyi sevenlerin gerçekten kaçırmak istemeyecekleri etkinlikler arasında yer alıyor. Ancak en büyük iki fuar İstanbul'da düzenlendiğinden özellikle şehir dışında olanlar için ziyaret oldukça zor bir hale geliyor. Dolayısıyla İstanbul dışında yaşayan okuyucularımızın birçok fuarı ziyaret etme şansı bulamadığına da eminim. Buna şehir içinde olup da zaman bulamayanları eklediğimiz zaman sayı giderek artıyor.

İşte bu yüzden biz de CHIP Online olarak bu konuya bir çözüm bulmaya çalıştık. Belki siz fuara gelme şansı bulamadınız ama biz oradaydık ve fuarın en ilgi çeken detaylarını sizin için kaydetme şansımız oldu. Şu an bunları yayına hazırlıyoruz. Böylelikle bir kaç gün içinde fuar alanındaki standlara tıklayarak sizler için çektiğimiz videoları izleyip, fuarı online olarak dolaşma şansınız olacak.

Bunu elimizden geldiğince önümüzdeki fuarlar için de tekrarlamaya çalışacağız. İstanbul'dan uzak olduğunuz için teknolojiden de uzak olmak zorunda değilsiniz. Bundan sonra kafanızda acaba fuar nasıldı? gibi bir soru kalmayacak. Çok yakında ana sayfadan duyuracağız. CHIP Online'ı sık sık takip etmeyi ihmal etmeyin.

Mahmut Karslıoğlu
Takip Edin