Read.Me

Mahmut Karslıoğlu - Yayın Yönetmeni

The Medium İnceleme - Xbox Series S

Gerçek ve ruhani dünyada eşzamanlı oynadığınız oyunda genç kızın neden öldürüldüğünü bulabilecek misiniz?

85

Geliştirici: Bloober Team
Dağıtım: Bloober Team
Platform: Xbox Series S/X, PC
Tür: Korku/Macera
Bilgi: https://themediumgame.com

Ana sayfada incelemeyi kaçırdıysanız doğrudan aşağıdaki linke tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

https://www.chip.com.tr/haber/th ... nceledik_92866.html

CHIP Dergisi 25 Yaşında!

CHIP Dergisinin 2021 ilk sayısı bayilerde. Sakın kaçırmayın!

CHIP dergisinin ilk sayısını 1996 Şubat’ında yayınlamıştık. Yani şu an raflarda olan ve okumanızı heyecanla beklediğimiz sayıyla birlikte teknoloji yayıncılığında koskoca bir 25. yılı devirmiş oluyoruz. Ülkemizde yayıncılık konusunda çok uzun bir süre bu. Teknoloji ve bilgisayar okuryazarlığının gelişmesi konusunda yıllardır elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Elbette bizim kadar bizi hiç yalnız bırakmayan siz değerli okurlarımızın da bunda büyük bir payı var. Geçen 25 yıl boyunca birlikte yaşlandık ve tecrübe sahibi olduk. Sizlerin da kendi çevrenizde teknoloji konusunda danışılan kişiler olduğunuza eminiz. Her zaman en büyük amaçlarımızdan biri de buydu zaten.

Teknoloji yayıncılığı kendini çok hızlı geliştirmeyi gerektiriyor. Biz de bu doğrultuda CHIP’in içeriğini zamana uydurmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. CHIP’te tümü doğruluğu teyit edilmiş ve internette bulunması pek mümkün olmayan makalelere yer vermeye çalışıyoruz. Dolayısıyla bir bilgi okyanusu olan internete rağmen nitelikli bilgi arayışında olan okurlarımızın da tercihi olmaya devam ediyoruz. Son dönemlerde tırmanışa geçen okur sayımız da bunun bit göstergesi ve bundan dolayı çok mutluyuz. Aramıza yeni katılan genç okurlarımıza da bu vesile ile hoş geldin demek isterim.

25. yılımızın ilk sayısı ile birlikte hiç durmayan değişimimiz de devam ediyor. Yeni eklenen birkaç bölümümüze ek olarak okurken fark edeceğiniz gibi sayfa tasarımı ve yazı karakterleri ile de bir değişikliğe gittik. Bundan sonra dergi sayfaları okunması daha kolay fontlar, takip edilmesi ve anlaşılması daha kolay sade ve canlı bir tasarıma sahip olacak. Umarım bu değişiklikler CHIP içindeki makaleleri daha keyifle okumanıza yardımcı olur. Elbette bu konuda fikirlerinizi de bekliyorum.

Sosyal medya ve e-posta aracılığı ile dergiyle ilgili olumlu, olumsuz her tür fikrinizi, yer almasını istediğiniz konu başlıklarını bana ulaştırabilirsiniz. Yayınlanan içerikler ile ilgili yorumlarınız bizim için her zaman çok değerli. Her sayımızda olduğu gibi bir kere daha hatırlatmak istiyorum ki CHIP’teki onlarca yıllık sektörel deneyimle yorumlanarak hazırlanmış makaleleri internet dâhil başka bir yerde bulmanız pek mümkün değil. 25 yıldır olduğu gibi daha uzun yıllar sizlerle birlikte teknoloji dünyasının içinde olmak dileğiyle nice senelere diyoruz. Bundan sonraki sayılarda da görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın.

Mahmut Karslıoğlu
Takip Edin