Mahmut Karslıoğlu

Read.Me (Director’s Cut Extended Edition)

Samsung 837'yi gezdim!

New York'daki Samsung'un en kapsamlı deneyim mağazasında tüm teknolojilerini deneyimledim!

Ağustos ayının sonlarına doğru gerçekleşen Samsung Note 8 lansmanını yerinde izlemek için New York'a kadar gitmişken, güneyde Meatpacking bölgesinde yer alan Samsung'un dev deneyim merkezi, Samsung 837'yi ziyaret etme imkanı da buldum. Samsung'un bu teknoloji oyun alanı ve kültürel merkezi, ismini bulunduğu adres olanWashington Street 837 numaradan alıyor. Burada cihaz satışı yok.

Ancak cep telefonundan televizyonlara, sanal gerçeklik cihazlarından beyaz eşyalara kadar tüm Samsung ürünlerinin teknolojilerini oldukça da ilginç ve eğlenceli deneyimleme alanlarında denemeniz mümkün oluyor. Örneğin onlarca Samsung 8 Plus'tan oluşan döner platform ile 360 çekilmiş New York manzaralarını eğlenceli bir biçimde izleyebiliyorsunuz. Ya da su geçirmez Samsung telefonunuzu su dolu bir havuza daldırıp zeminde gezdirdiğinizde çektiğiniz bir fotoğrafın suyun zeminindeki monitörde belirdiğini görüp şaşırabiliyorsunuz.

Yine 2. katta Samsung 360 kameranın tam merkezinde durduğu etrafı aynalarla çevrili odada çekeceğiniz fotoğraf ya da videoların sonucunda ortaya ilginç görüntüler çıkabiliyor. Sanal gerçeklik alanları ise şimdiye kadar gördüklerinizin en detaylısı. Bir dj ile sürekli canlı müziğin yapıldığı Samsung 387'de çalışma ve dinlenme alanları ile kahvenizi yudumlayacağınız şirin bir kafe de yer alıyor. Yolunuz düşerse mutlaka ziyaret edin.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Mahmut Karslıoğlu
Takip Edin