CHIP Ekim 2009

PC kontrolü, Windows 7 terfi rehberi, Test: Lazer yazıcılar, LCD TV'ler, Mükemmel ev ağları

CHIP Ekim 2009
CHIP Ekim 2009 Büyütmek için tıklayın

Geleceğin teknolojileri!
IFA 2009 fuarından en çarpıcı ürünler

Mega PC Kursu
15 Saatlik görüntülü eğitim ile sıfırdan başlayıp PC uzmanı olun. PC ve internet konusunda A'dan Z'ye her şeyi öğrenin, sınavlar ile kendinizi test edin, A+ Sertifikası için hazırlanıp BT'de kariyer fırsatı yakalayın!

PC'nizin nesi var?
DVD'deki 3 etkili profesyonel yazılım ile hemen kontrol edin
1. Teşhiş koyun 2. Kurtarın 3. Optimize edin

Windows 7 terfi rehberi
Sistemin tam terfisi için kapsamlı rehber

Mükemmel ev ağları
Evinizdeki her odada müzik, film ve internet keyfi

Bu virüsler çok tehlikeli!
Var olan deneyimleriniz yeni süper virüsler karşısında etkili
olmayabilir. Korunmak için bu rehberi kaçırmayın!

TEST: Dev LCD TV'ler
47-63" arası sinema salonu gibi TV'ler testte

TEST: Lazer Yazıcılar
200$ altı lazer yazıcıları test ettik.

İngilizce kursu devam ediyor. Bu ay: İleri Düzey

Video eğitim: Adobe Flash CS4

Video eğitim: SolidWorks 2009

DVD Ekim 2009

CHIP Ekim 2009 Büyütmek için tıklayın

Çizgi Tagem işbirliği ile MEGA BİLGİSAYAR KURSU

2 Muhteşem Eğitim
- Video eğitim: Adobe Flash CS4
- Video eğitim: SolidWorks 2009

İNGİLİZCE EĞİTİMİ: İleri Düzey
Tüm dünyanın ortak konuştuğu dile yabancı kalamak istemeyenler için serimizi devam ettiriyoruz.

2 TAM SÜRÜM
- SlideShow Studio 2010
- Personal Addresses

Okuyucu Yorumları

Toplam 44 Yorum

Aboneyim daha elime gelecek de okuyacağım.

eylül sayısını almadım daha ya inşallah kalkmamıştır raflardan

yha bişey sorucam 2009 ilk ayından bugüne kadar hep dvdler beyaz normal yazısız kağıt cd kaplarıyla geldi bana eskisi gibi karton içinde üstünde dvd de ne var ne yok gibi şeyler olurdu böyle olmasının sebebi ne

3dsmax,Photoshop, dreamweaver, şimdide flash, umarım illustrator, in design, corel draw diye devam eder eğitim seferberliğimiz. :)

Zaym1n a cevap ucuzluk,kuresel mali kırız vb: anladınızmı acaba

alacağm bakacağım :D

Chip yine dolu dolu Allah razı olsun Chip çalışanlarından

cizgi tagem a+ eğitimleri 20gb yer tutuyor siz bunları kaç dvd de ve nezaman vermeyi düşünüyorsunuz.

Allah razı olsun yha süper oldu :D

Temmuzdan beri alıyorum, daha erken başlamadığıma da pişmanım.

Yine harika görünüyor..

umarım java eğitimi de verilir

"cizgi tagem a+ eğitimleri 20gb yer tutuyor siz bunları kaç dvd de ve nezaman vermeyi düşünüyorsunuz."

Merhaba,

Chip dergisi ile yapılan anlaşma gereği tüm içerik onların belirleyeceği bir düzen içinde (Benim tahminim Ekim-Kasım aylarına bölünerek) yayınlanacak.

Çizgi-Tagem'in Ekim ayında yenilenecek tüm "A+ Bilgisayar Teknik Eleman Eğitimi" programını da yine Chip ile vereceğiz arkadaşlar. Chip Dergisine özellikle gençlerin eğitimi için kaynak olduğundan dolayı ben de teşekkür ediyorum.

M.Niyazi SARAL
Çizgi-Tagem

bence keşke her ay birde pc donanımı verseler

Merhabalar Ben Sivas/Şarkışla'da Ikamet Edıyorum Buraya Dergi Ayın Orta Gunleri yanı 14/18 Arası Gelıyor. Bu Bir Ikınıcısı Az Sayıda Gelıyor ben Gıtmeden Tukenıyor Lutfen Sunu Erken Ve Daha Fazla Sayıyla Gondersenız Olmazmı ? Dergiyi Almak İçin İllaki 90 km. Sivas'a mı gitmem Gerekecek.
MaiL : islamoglu58@gmail.com

chip online dergisi ni seviyorum. pc yi gercek anlamda iyi bilenler için cok güzzel bir dergi incelemeler olsun, arşivler olsun, verdiğiniz cd deki harika proglamlar olsun, verdiğim parayı fazlasından fazla hakeden tek dergi. teşekkürler chip online!

birde profesyonel ve sektör deneyimi yüksek olan eğitmenlerden bootcamp tarzı eğitimde biz gençlere önderlik etseler mükemmel olur

bu ayki dergide cebit fuarına bilet varmı acaba :)

"bence keşke her ay birde pc donanımı verseler." diyosun

zaten dergi aylık. her ay bir donanım imkanı yok veremezler

PHP & MySQL Video eğitim'i olan sayısını kaçırdım yetkililere sesleniyorum, Sayı'yı tekrar almamın imkanı var mı?

Slmlar
2.sayfada Yazmısım Olduğum Yorum Gerçekleşti :)
Dergi Elime Ayın 1 De Geçti Tşkler. CHİP

ben eylül ayını kaçırdım. lütfen bidaha yayınlarmısınız?

MRB chip dergisinin ekim sayısı yine çok güzel eğtim setleriyle dolu eğtimlerde gayet güzel chip dergisinden birşey rica etmek istiyorum Flash CS4 eğtimi gayet güzel ama ilerleyen zamanlarda flash ile profesyonel anlamda görsel web sitesi yapmak için bir eğtim verirseniz çok güzel olur.Chip dergisinin ekim sayısında vermiş olduğu bu eğtimde çaşitli animasyon yapma teknikleri var ama bunlar Flash web sitesi yapmak için yeterli değil eminimki bir çok chip okuruda benimle aynı fikirdedir.Yani ilerleyen aylarda FLASH 4 CS4 görsel web tasarımı adlı bir eğtim verirseniz çok güzel olur.Yani içerik olarak flashla ilgili profesyonel menüler nasıl yapılır,menülere link vermek bu tarz profesyonel dersler olusa çok güzel olur.Son olarak Flash CS3 eğtiminde verdiğiniz gibi bu derslerinde .fla dosyalarınıda eğtimle birlik te veririseniz çok seviniriz..

SAYGILARIMLA

SELÇUK ÇELİK

Eski sayı istekleriniz için lütfen okurhizmetleri@doganburda.com adresine e-posta gönderin.

CHIP

iyi günler
Selçuk Beye katılıyorum. Genelde verilen eğitim setleri veya kitapları flashın temel konuları ve sonra da animasyonlar üzerine oluyor. web sitelerine baktığımızda çok güzel bannerler ve menüler var. iyi bir banner ve menü web sitesini çok daha kaliteli hale getiriyor. Bunları yapmak için ayrı bir eğitim seti yayınlarsanız çok işimize yarar. Dikkate almanızı ümit ediyorum.
demirkol

selamlar ağustos sayısında aldığım dergide house haunted hıll filmi açılmıyor nasıl açabilirim

merhaba, eylül ayında verdiğiniz dvd'de web tasarım eğitimi ve ingilizce eğitiminde başlatmak için başlat exe'e tıklayınız yazmışsınız,başlat exe'e tıklattığımda fireworks başlat.exe'i masaüstüne gönderiyor,masaüstünde açmak istediğimde'de beyaz ekranda kalıyor,multimedyadan açma dışında programı başlat exe'le başlatmamın bir yolu var mı?
teşekkürler

SLM CHİP dergisinin ekim sayısı gayet güzel bir çok alanda eğtim vermeniz.Yani herkesimin dikate ve ilgisini cekeçek eğtimlerin olması çok güzel sizden yine birşey rica etmek istiyorum ilerleyen zamlarda SELÇUK ÇELİK 'İNDE dediği gibi profesyonel ve geniş kapsamlı bir flash eğtim kursu verirseniz çok sevinirz.Arkadaşımızında belirtiği gibi profeyonel anlamda menü tasarımı ve daha önemlisi bu menü ve site içeriklerinde kulalnılan flash kodlarını ve bu kodların kulanım mantığını anlatırsanız çok güzel olur.Şimdiden ilgilendiğiniz için teşşekürler..
Son olrak bir eğtim isteğinde bulunmak istiyorum ADOBE AFTER AFFECT CS4 eğtimini ne zaman vermeyi düşünüyorsunuz.Bir tarih verirseniz seviniriz.

BURAK SOYKAN

flash animasyonlar falan can sıkıyor birtürlü rahat rahat dolaşılmıyor, yavaş ve zor görüntüleniyor. Ne gereği var animasyonlu flaşlı şeylere..

merhaba chip ekibi
Faydalı çalışmalarınız için çok ama çok teşekkurler sizi sürekli web adresinizden dergilerinizden güncel olarak takip ediyorum. Bir şey rica etsem umarım bir çözüm olur tarafınızdan. Adobe after effect pro eğitim setini derginizle yada web tabanlı bir eğitim olarak verebilirseniz inanın çok sevinirim şimdiden teşekkurlerimi sunarım saygılar.
samet yanılmaz

MRB Chip dergisi ve çalışanları ben chip dergisinin vermiş olduğu eğtimlerden doplayı bir kez daha tebrik ediyorum ve yeni bir eğtim isteğinde bulunmak istiyorum Adobe After Affect cs4 eğtimini ne zamn vermeyi düşünüyorsunuz...

ingilizce eğitim programını başlatamıyorum. başlat.exe'ye tıkladığımda beyaz bi ekran çıkıyor. multimedyadan da başlatamıyorum programı. bu sorun tek bende yok galiba nasıl hallolur

firefox deilde explorer da çalıştırırsanız başlat.exe den çalışıyor

firefox deilde explorer da çalıştırırsanız başlat.exe den çalışıyor

Merhaba Chip Ekibi
İngilizce Egitim Setine bayıldım.Devamı olursa sevinirim.Basarılarınızın devamını diliyorum

Merhabalar deginiz eğitimleri güzel fakat eğitimleri uygulayacağımız programları indiremıyoruz bazen kota mağduru oluyoruz :) bazen 5. partı indirıyoruz ve 6.part çalışmaz durumda oluyor. eğer kasım ayında adobe photoshop cs4,adobe flash cs4,adobe Dreamweaver bu ayjı dvd'nızde gormek isterim çünkü dınledıklerımızı uygulayamadıgımız için unutuyoruz.
Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim.

Osman İSLAMOĞLU

islamoglu58@gmail.com

selam lar her ay almakta olduğum derginizin bu ay satın aldığım sayısının cd sinin içinde hiçbirşey yok sadece chip logosu var ve açınca içi boş gözüküyor nedendir acaba ?

Editörün notu:
Önce başka bir bilgisayarda deneyiniz. Diskte sorun olduğuna eminseniz:
okurhizmetleri@doganburda.com adresine durumu bildiren bir e-posta atınız.

Mrb chip dergisi bir konuyu sizlere arz etmek isterim daha doğrusu infinity teknolojiye.Chip dergisinin infinity teknoloji ile birlikte vermiş olduğu bir çok eğtim oldukça başarılı ve bir çok prgramı bu eğtim setlerin den öğğrendiğimi ve şuanda vermiş olduğunuz bir çok programı profesyonel olarak kulanmakta ve bir çok sektörde uygulamaktayım buda bana büyük bir artı kazandırmıştır.Ama yinede bir sorunu belirtmek isterim İnfinity Teknoloji tarafından verilen FLASH cs4 eğtim setine infinity teklojinin linki vermesini yanlış buluyorum çünkü sesi acmaya calıştığımızda veya herhangi bir menüye tıkladımızda infity teknolojini sayfası cıkıyor bu dersin bölümesine neden oluyor.infiny tek bu linki kaldırılmasını rica ediyorum.Daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle....Son olarak AFTER AFFECT EĞİTİMİNİ NE ZAMAN VERMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ.

SELÇUK ÇELİK

slm ingilizce seti için eylül sayısını nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim bu sete bu fiyata ihtiyacım var

"slm ingilizce seti için eylül sayısını nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim bu sete bu fiyata ihtiyacım var"

okurhizmetleri@doganburda.com adresine e-mail gönderin lütfen.

Chip Dergisi Bulundugum yerde Satılmıyor? Online olarak kapıda ödemeli sansım varmıdır sayın editörüm? Tesekkür Ederim..

Editörün notu:
Lütfen Abone@doganburda.com adresine posta atınız.

herkese selam yeni güzel programlar müthiş ama istanbul bayrampaşa da dergi satan bayi biliyorum bilen warsa sölerse sevinirim.

eski sayılarınızı nasıl alabilirim Yeni başlayanlar için Pratik ingilizce Eğitiminin Ekim sayısını aldım ama daha önceki bölümlerine nasıl ulaşabilirim bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Saygılar

Editörün notu:
Bu konuyla ilgili yardım almak için lütfen okurhizmetleri@doganburda.com adresine e-posta atınız.

c# dersleri yeni sayınızda verebilir msiniz

çok güzel bir dvd olmuş ellerine sağlık emeği geçenlere, özellikle solid works gibi muhteşem bir tasarım programının eğitim kursunun verılmesı çok güzel, sizden ricam özellikle makine tasarım ile ilgili eğitim dvd'lerin devamını bekliyorum. En az 10 arkadaşıma bu ayki dergiyi önerdim hepsi de aldılar. Onlar bana bende size teşekkür ederim. çalışmalarınızda başarılar...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir