CHIP Mayıs 2013

Terfi Rehberi, Süper virüsler, TEST: Sabit Diskler, İnternet Sansürü, Mobil Cihazlarda veri ayırma

CHIP Mayıs 2013

BU AY: 138 BAŞLIK ALTINDA 7.5 SAATTEN FAZLA HD VİDEO DERS
30 yazılımı Uzman GİBİ KULLANIN

2x performans
Sadece 50 Euro'ya süper terfi: Küçücük bir harcama ile eski donanımınızı yenileyin

Geleceğin süper virüsleri!
Artık ne cep telefonunuz ne de akıllı TV'niz güvende değil

TEST Veriler için ideal depolama seçenekleri
Dahili ve taşınabilir 45 en iyi sabit disk mercek altında

EV AĞINIZI SEÇİN
Kablosuz & kablolu seçenekler arasında en uygunu hangisi?

SANSÜR KABUSU
İnternette engellenen içeriğe kim, neye göre karar veriyor?

MOBİL CİHAZLAR İÇİN
iOS, Android ve WP altında iki farklı kullanıcı tanımlayabilirsiniz

 

DVD Mayıs 2013

Dolu dolu bir CHIP DVD ile yepyeni bir ayda daha karşınızdayız.
Bu ay CHIP DVD'deki içeriklerin yanı sıra CHIP50 bölümümüzdeki
özel yazılım ve dokümanlar da işinize oldukça yarayacak.

 

Bu ayı da boş geçmiyoruz elbette. CHIP DVD'nin bu ayın ilk bombası videolu olarak sunduğumuz Bilişim Eğitim Seti. Bu ay "Basic Kit" başlığı altında sunduğumuz videolu eğitim setimiz umarız işinize yarayacaktır. Ayrıca uzun soluklu kullanım imkânı bulabilmeniz için bu ay da sizlere 3 adet birbirinden kullanışlı yazılımı bir arada sunuyoruz. CHIP DVD içerisinde "Tam Sürüm" başlığı altında bulabileceğiniz bu yazılımlardan Settings Organizer 6 ile birlikte tüm Windows sistem ayarlarına ince güncellemeler yapabilir, CheckDrive 2013 ile sabit diskinizde hatalar olduğunu düşünüyorsanız bu hataları tespit edebilir ve hatta giderebilir, Music Studio 2013 ile de müzik arşivinizi düzenleyerek dilerseniz kendi çalışmalarınıza imza atabilirsiniz. Freeware kategorimiz altında yine oldukça kullanışlı yazılımlara rastlayabileceğiniz CHIP DVD'de ayrıca "Antivirüs" kategorisinde Kaspersky Pure, F-Secure Antivirus, BitDefender Antivirus Plus ve Norton Antivirus yazılımlarının 30 günlük deneme sürümlerini bulabilirsiniz.

CHIP50'de bu ay bilgisayarınızın temel ihtiyaç gereksinimlerini karşılıyoruz. Bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken yazılımları CHIP50 bölümümüzde bu ay bir arada sunuyoruz. Kesinlikle göz atın! 

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

58. sayfa energy star kısmı almanca yazılmış :)

doğru o bölüm almanca

İçerik ler neye göre tespit ediliyor eğitimlerde galiba eğitimci konulara pek hakim değil

@14 May 2013 17:11 programlar küçük programlar. bunların uzmanı olmak diye birşey olabilir mi ki hakim değil yorumu yapabiliyorsunuz. Programlar zaten acil ihtiyaçlar için ve basic kit adı üzerinde.

@14 May 2013 17:11 ersin hocanın en çok sevdiğim özelliği doğaçlama ders anlatır. Yani önceden günlerce hazırlık yapmıyormuş. O anda karşılaşılan bir hata var ise nasıl çözülmeli konusunu da o dersin içerisinde çözüm buluyor. Bu tabi, slayt okurmuş gibi anlatılanlara alışkın olanlar için değişik geliyor :) Pek hakim değil galiba yorumunu yapmış bir arkadaş. Bu konulara hakim olan varmı ? hepsine birden. bunlar küçük programcıklar ve ücretsiz. Örneğin ben bilgisayarıma zerre kurmam. Ersin hoca da bunları kullanmıyordur herhalde, kullanıyor ise (ki sanmıyorum) iyi birşey değil.

Ben şahsen Ersin Şengül gibi çok kaliteli bir developer ve eğitmenin Chip dergisinde eğitim hazırlayıp, mouse tutmasını bile bilmeyen ama yoruma gelince en iyi uzman mış gibi yorum yapanlara maruz kalmasına çok üzülüyorum. Bence dergilere eğitim yapma işini durdurmalı.Kalitesine yakışmıyor, dergi kullanıcılarının bazıları...

ingilizce yeterli bilgisi olmayan ersin bey in eğitim hazırlaması bilgisayarı iyi bilenler için ne demek oluyor ki sonuçta bir kişi herşeyi nasıl bilebilir başka eğitmen türkiye de yokmuş gibi hep aynı kişiye hazırlatılıyor chip yönetiminin artık farklı eğitmenlere de fırsatlar vermesi lazım ki tek kişinin eğitimi artık daha farklı eğitmenlere yönelmeli

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir