.exe oluşturma

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
snare
17-02-2004, 10:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

selam, ben vb ile yazdığım programa ".swf" animasyonlar ekledim, ama programı exe yapınca swf leri dışarıdan alıyor. yani exe nin yanında bi klasör swf taşımam gerekiyor. bu dosyaları exe içine dahil edebilirmiyim?

ozy_92
20-02-2004, 22:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
380 mesaj

arkadaş swf taşıman gerekiyor exe'nin yanında da exe dosyasını nasıl oluşturabiliyorsun????Üzgün

hasanyasin
20-02-2004, 22:44   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,100 mesaj

VB ile ne programı yazdınız? Programın tamamını Flash'ta da yazabilirdiniz belki de...

exe dosyayla başka dosyalar taşımak zorunda değilsiniz. Bir exe dosyaya her şeyi gömmek mümkün. Tabii bunun Visual Basic'te nasıl yapılacağı konusunda pek bir şey söyleyemem şu an... Biraz garip olacak; ama şöyle bir yol önerebilirim: swf dosyaları, bir hex editörde açın ve hex değerleri exe dosya içinde sabitler olarak belirleyin. Program çalıştığı zaman da bu değerlerle swf dosyaları geçici bir klasöre yazıp kullanır, sonra da temizlersiniz. Nasıl ama..? Gülümseme

snare
10-03-2004, 09:21   |  #4  
OP Taze Üye
7 mesaj

Teşekkürler arkadaşlar, "embed-gömme" seçeneği varmış. gözümden kaçmış, böylece .exe ile birsürü dosya taşımaktan kurtuldum :)