[0ttoman] # JailBreak 2171919525

ottomanred
26-08-2012, 13:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2012

[/COLOR]Clanımız Tam 1 Yıldır Hizmet vermektedir.Server Olarak Yeni Bir Server Olmasakta Serverimizi Bazı Nedenlerden Dolayı Taşıma Kararı Aldık.Yeni Serverimize Bütün C.S 1.6 oynayanlarını Serverimze Bekleriz..Eminimki 0ttoman Gaming JailBreak Serverimizde Eğlenirsiniz.0ttoman Gaming Olarak Yeni Bir Tarz Yaratmayı Düşündük Bu Doğrultuda Serverimizi Tam Bir Eğlence Mekanı Haline Getirdik ve bu Sebeple Serverimizin Adını [0ttoman] # JailBreak Eğlencesi Yaptık.


JailBreak Eğlencesi de Nedir;

JailbReak Eğlencesi Demek İstediğin herşeyi Yapmakta Özgürsün Anlamına Gelmektedir.Bizim Bulduğumuz Bir Tarz olup Başka Serverlerde Olmayan Özellik.İsyan fln yapma zaten her serverde yaparsınız ama bizim serverde isyanı cok sık olmasada normal ayarında ve eğlenerek yaparsınız.

Farklılıkları;

*Normalde İsyan Yaparsınız ve genellikle kotu bıçak ve araçlarla yapmak zorunda kalırsınız.Ama Bizim Serverde Ücret Yok Herşey Aynı Fiyata Çok Pahalı değil..
*Bizim Serverlerimizde Keçeli Kalem , Molotof , Taş ile isyan yapabilirsiniz.Ama Başka Serverlerde Sadece +++++++ & Bıçakla Yaparsınız..

0ttoman Gaming'in Farkı Burda...Sende adam gibi JailBreak İçin 0ttoman Gaming'i şeç..

Çabuk ol Yer kap Yoksa Açıkda Kalırsın :)[/SIZE]

Server Bilgileri;

İp & Dns : 217.195.195.25

Server İletişim ; ottoman_red@live.com
[email]ottomanprison@hotmail.com[/email]

Server Web Sitemiz:www.ottomangaming.org

-------------------------------------------------------------------