1 hafta kullanılmış zotac gtx 480 amp

Javi_Alesta
11-11-2011, 09:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

Arkadaşlar geçen haftalarda cok iyi bi indirim yakaladım ve bu kartı aldım ama işlemcim ile bu kart uyum saglayamadı yani çok ısınıyor bu karta göre cok düşük bi işlemcim var su an işlemcimi değiştiremem bu kartı zaten takip ettım indirimleri aldım su anki piyasası en az 1000 tl ama ben ucuza aldım biraz benim aklımda fiyat var ama sizinkileride duymak isterim kartın meraklısına duyurulur faturası herseyi var kartın zarar etmekte istemem sonuçta sıfır kart yani ölücülere değil kartın alıcısına duyurulur bu arada istanbuldayım ben karta 825 tl fiyat biciyorum o kadar kovaladık 25 tl de benım olsun değil mi ? kart ziyan olmasın okuyanlar arkadaslarınada lütfen haber versin Geforce zotac gtx 480 amp

Özellikler
                                                                                                                Karakteristik                                                                                ZOTAC GTX 480 AMP! 1536MB 384BIT GDDR5 HDCP DV                                                                                                                                                Bellek (MB)                                                                                1536 MB - 384 bit                                                                                                                                                Bellek Tipi                                                                                GDDR5 - 3.8GHz                                                                                                                                                Chipseti                                                                                GeForce® GTX 480 AMP!® Edition                                                                                                                                                Tv Out                                                                                VAR                                                                                                                                                DVI                                                                                VAR x2                                                                                                                                                Ek Özellikler                                                                                Zalman'ın VF3000 soğutucusu yer alıyor. Bakır tabanla gelen                                         bu düzenekte 5 adet 6mm'lik ısı borusu ve 2 tane de 92mm'Lik                                         fan mevcut. Sıcaklık değerleri hakkında somut bir rakam                                         olmasa da, kesin olan şey referans çözümlerden ciddi anlamda                                         daha sessiz ve serin iş görecekleri.

Genel detaylar

Sıradışı grafik gücü aşırı hassasiyet ile birleşti
 480 Paralel işlemci
 Shader Hızı: 1512 MHz
 Saf bakır taban ve ısı boruları ile saf alüminyum soğutucu
 Çift 92mm sessiz yüksek performanslı fan
 Mini HDMI 1.3a çıkış
 PCI Express 2.0 bağlantı (1.1 ile uyumlu)
 Microsoft® DirectX® 11 ile Shader Model 5.0 ve DirectCompute desteği
 OpenGL® 3.2 desteği
 NVIDIA® 3D Vision™ Surround, CUDA & PhysX desteği
 NVIDIA® PureVideo™ HD teknolojisi

Jubei76
11-11-2011, 10:47   |  #2  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

Sen bu kartı hangi powersupply ile kullandın,marka ve modeli nedir powersupply,in ?

Javi_Alesta
11-11-2011, 11:32   |  #3  
OP Taze Üye
15 mesaj

thermaltake 675 W  Zaten bunu aldıgımda 300 w vardı bende bana 675 w almamı önerdiler bende  thermaltake 675 W aldım tekrar tekrar alamam ama powersupply ile ilgili bi sorun olduğunu düşünmüyorum işlemciden kaynaklandığını düşüyorum ve kartı satmayı düşünüyorum bunun yerine abartıya kaçmadan  uygun bi kart almayı düşünüyorum ilginize teşekkür ederim

censez41
11-11-2011, 12:55   |  #4  
censez41 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,705 mesaj

o seri zaten çok ısınıyor bide amp versiyonu 100 dereceler de çalışması normal

Jubei76
11-11-2011, 13:56   |  #5  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

İşlemcin nedir ?

Javi_Alesta
11-11-2011, 14:08   |  #6  
OP Taze Üye
15 mesaj

İntel Pent. Core 2 Duo 2,93 ghz olması lazım  core duo ' da olabilir tam emin olamadım şimdi işteyim ama core 2 duo'ydu galiba

4 gb ddr 2 ram

satiny
30-01-2012, 02:24   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

Kartınız halen duruyor mu?