10 Adımda 5$ kazanın (Mobil Cihazlardan Para Kaznm

fatih251
08-08-2013, 19:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2013

Son günlerin en ünlü uygulaması olan tapporo ile nasıl 5000 ORO kazanıp karşılığında 5$ alabileceğinizi anlatacağım.

Uygulamayı indirmek için 

Google Play Store :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapporo&hl=tr

iOS Kullanıcıları programı Safari ve ya herhangi bir tarayıcıdan m.tapporo.com girip talimatlara uyarak programı yükleyebilirler.

1. İlk olarak programa girdiğinizde sizden kod yazmanızı isteyen bir ekran karşınıza çıkacak. Bu ekrana TAPMA84172 kodunu yazıyorsunuz ve 250 ORO puanınız cepte oluyor. Referans Kodunu İsteyen kullanır yada kullanmaz sorun degil benim için

2. Uygulamada ödeme şeklini seçmek için STORE menüsüne giriyoruz ve paypal 5000 puan olanı seçiyoruz. Bu işlemde size 50 ORO puan kazandırıyor.

3. Uygulamanın OFFERS menüsüne girin karşınıza Like Tapporo Facebook diye bir menü çıkacak. Oradan uygumayı beğenin. Bu size +50 ORO puan kazandırıyor. Eğer ORO puanınız gelmez ise email adresine aşağıdaki metni yazan maili içine üyelik kodunuzu da ekleyerek gönderin. O gün içerisinde 50 oro gelecektir.

Alıntı:
I liked tapporo facebook pages but apps did not give 50 oro's
invite code : "ÜYELİK KODUNUZ"

4. Ardından tapporo offers menüsüne girin. ilk önce Rewiew Tapporo seçeneğine girin sağdaki complete offer sekmesine tıklayın ve aşağıdakine benzer bir yorumu uygulamanın google play sayfasına bırakın. Buradan size 40 oro puan gelecek. Hemen gelmeyebilir 24 saat içinde mutlaka gelecektir gelmez ise adresine bildirebilirsiniz.

5. Twitter hesabınızda aşağıdakine benzer bir bir tweet atarak +20 oro kazanacaksınız.

#Tapporo Earn $ by watching videos, downloading apps and more! - Earn $0.25 by entering Invite code: Sizin davet kodunuz

6. Uygulamanın içindeki menülerin ekran görüntüsünü alın. Daha sonra ister bir ses kaydı ile istersenizde müzik ile beraber windows movie maker ile bir video klip hazırlayın. Video'ya uygulama ile ilgili bilgi veren yazılar ekleyin. Bunu google hesabınız ile youtube'a yükleyin. Videonun açıklamalar kısmına aşağıdaki linkteki video gibi bir açıkmala yazın. Açıklamanın içine mutlaka davet kodunuzu ekleyin. Daha sonra bu videoyu buraya açıklamalar kısmına aşağıdakine benzer bir şeyler yazın ve supporttapporo.com a videonun linkini mail atın. Bu video size tam 1000 ORO kazandıracak.

My Tapporo Review . My invite code: "sizin davet kodunuzu ekleyin"


7. Uygulamanın teklifler bölümündeki "Sponsor Pay" kısmındaki 11899 Bilinmeyen numaralar dışındaki tüm görevleri yerine getirin. Buradan yaklaşık olarak 750-1000 oro puan kazanacaksınız.

8. W3İ bölümünde yer alan teklifleri yerine getirin. Buradan 500-750 oro civarında bir puan kazanacaksınız. Movies yazan teklif ücretli üyelik ile ilgilidir hiç bulaşmayın.

9. Flurry kısmında yer alan teklifleri yerine getirin. Bu kısımdan yaklaşık olarak 250 ORO puan kazancaksınız. Burada dikkat etmeniz nokta yanında free yazan şeyleri yapmanız. Get it yazanlara hiç bulaşmayın ücretlidirler.

10. Aarki kısmında +100 oro puanlık bir teklif bulunuyor bunu da yerine getirin.
Programda yer alan videos kısmındaki videoları izleyin yaklaşık 5 günde falan 50-100 Oro arası bir puan kazanacaksınız.

11. Aktif olduğunuz forumlarda oro ile ilgili açılan konulara kendi üye referans kodunuzu paylaşın. Bizim forumda bu yasak fakat izin verilen forumlarda bu şekilde konular açabilirsiniz. Eğer iyi bir çalışma yaparsınız 10 tane üyeyi çok rahat toplar 1000 oro civarında puanı da bu şekilde kazanırsınız.

12. Üye yapmış olduğunuz kişiler sadece tekliflerden 1000 oro puan kazandıklarında size +500 puan daha verilecek. Bu şekilde kazanan 2 üyeniz olsa +1000 oro da bu şekilde kazanırsınız.

Toplarsak bu yapılanları 4000-5000 arası bir oro puanı en fazla 5-7 gün içinde toplamış olursunuz. Eğer çevreniz geniş ise ya da çok aktif iseniz zaten sırf davet ettiklerinizden günde +500 oro kazandığınız bile olur. Sistemde bir noktadan sonra sadece davet ettikleriniz üzerinden hiç uğraşmadan puan kazanmaya başladığınızı görebilirsiniz. En önemli nokta burada size ve aktifliğinize bakıyor.

alınan ödemeler


Tapporo come Bro

Son Düzenleme: fatih251 ~ 08 Ağustos 2013 19:52