10 İlginç Uzay Deneyi

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
yenijenerasyon
15-02-2015, 12:30   |  #1  
yenijenerasyon avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
42 mesaj

NASA'nın uzayda gerçekleştirdiği, duyunca sizi şaşırtacak, ilginç 10 deneyi sizler için toparladım. Büyük paralar harcanan bu ilginç uzay deneyleri sayesinde uzay araştırmaları bugün daha hızlı ve daha modern yürütülüyor.

10 İlginç Uzay Deneyi10 İlginç Uzay Deneyi
NASA'nın uzayda gerçekleştirdiği, duyunca sizi şaşırtacak, ilginç 10 deneyi sizler için toparladım. Büyük paralar harcanan bu ilginç uzay deneyleri sayesinde uzay araştırmaları bugün daha hızlı ve daha modern yürütülüyor.

Facebook Sayfamızı beğenmeyi unutmayınız:

Uzay, astronotlar ve NASA hakkında daha fazla video izlemek istiyorsanız tıklayın:

ABONE olmak bedava:

KAYNAKLAR: The Atlantic, BBC, space.com, abcnews.com, NASA, Live Science, Tech Times, National Geographic, Universe Today, The Week

Bu benim YouTube kanalım:

Music Credits:
"All This" Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0

------------------------------------------------------------------------------------------

Lütfen video hakkında yorumlarınızı video altından yorum yaparak bildiriniz.

Beğendiyseniz like, beğenmediyseniz disslike vermek bedava !

Abone olana da çok güzel bilgiler veriyorlarmış :)

Facebook :

Twitter :

Blog :

Yeni Jenerasyon YouTube kanalı.

------------------------------------------------------------------------------------------

“Dünyada her şey için, uygarlık için, yaşam için, başarı için en hakiki mürşit ilimdir, fendir.”
Mustafa Kemal Atatürk

Son Düzenleme: yenijenerasyon ~ 15 Şubat 2015 12:30