15 Eylül Büyük Gün: FireShot Açık Beta Başlıyor!

gamekolik
14-09-2013, 12:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2013

15 EYLÜL BÜYÜK GÜN: FIRESHOT AÇIK BETA BAŞLIYOR !

Merak ve ilgi ile beklediğimiz yeni FPS oyunu FireShot 15 Eylül' de 12:00'da Açık Betayla oyuncuların karşısına çıkıyor.

Birbirinden heyecanlı savaş sahneleri, zengin silah yelpazesi ve yüksek kaliteli grafikleriyle FireShot ile keyifli anlar yaşayacağımız kesin. Oyunun önemli artılarından birisi düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda bile yüksek performans göstermesi. Bu yönü ile çok sayıda oyunseverin vazgeçilmez oyunları arasında olacak gibi duruyor.

Kapalı Beta ile kısa sürede oyuncular tarafından kabul gören ve GameX 2013 Dijital Oyun Fuarında oyuncular ile buluşmasında olumlu sinyaller veren FireShot, MMOFPS tarzına farklı bir soluk katacak.

 FireShot Açık Beta ile birlikte gelen Mutant Saldırısında oyuncuları heyecanlı mücadeleler bekliyor. Ayrıca oyuna kayıt olanları Süpriz Hediyeler bekliyor. Hediyeler ile ilgili ayrıntılı bilgiler için FireShot sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!

 

Peki Mutant Saldırısında neler var?

Yeni Mutant Saldırısında kahramanlar ilk defa mutasyona uğramış canlılarla karşılaşırlar (zombilere meraklı olanlar bunu çok sevecekler). Ölüm kalım mücadelesi verilen savaş sahnelerinde oyuncular çığlık sesleri arasında silahlarını ellerine alıp etrafı temizlemeye başlayacaklar. Korku ile kaçmak sonuç vermeyecek! Yaşamak veya ölmek, seçim sizin!


Benzersiz Bir Savaş Deneyimi! Müthiş Savaşa Sen de Katıl!


FireShot Resmi Sitesi:  http://fstr.oasgames.com/

Oyuna Kayıt Ol:http://fstr.oasgames.com/?act=index&method=reg&pro=NEWS

Oyunu İndir:http://res.iyi123.com/fs/ver1.2/fs_dl_v1200_NEWS.exe

Facebook Fan Sayfası:https://www.facebook.com/FireShotTurkey