17" LCD Monitörler ve Servis Ağı

stiffmeister
31-01-2007, 19:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba sevgili Chip okurları;

Yaklaşık 8-9 yıldır CRT monitör kullanıyorum bunun 5 yılı LG 700S modeli ile geçti 4 yılı ise şu an kullanmakta olduğum Philips 107T5 modeli ile geçti.Artık sizin de bildiğiniz gibi LCD monitörlerin ucuzlaması ve daha cazip fiyatlara getirilmesi son kullanıcıyı daha çok LCD ye çeken taraf oluyor.Forumdaki yazıları da sonuna kadar atlamadan okudum.Artık LCD nin standart haline geldiğini düşünenler de var.Ben de böyle düşündüğümden cillop gibi tertemiz Philips monitörümü satıp LCD almaya karar verdim ancak hangi hangi marka ve model olacağına karar veremedim ama aklımda 3 isim var öncelikli olarak Philips sonra LG ve Samsung bütcem 450YTL.

bir de forumda www.sikayetvar.com diye bir adres gördüm o adrese girdim bu üç firma hakkında görüşleri okudum çok da iç açıcı şeyler yazmıyor hele hele ölü piksel konusunda hiç yardımcı olmuyorlarmış.Philips in ölü piksel garantili olan monitörleri çok pahalı beni aşar.sizce servis ağı en iyi olan firma hangisi?bir de gold,bimeks ve teknosa gibi firmalardan almayı düşünüyorum.ancak lcd görerek alınması gerektiğinden teknosa ve bimeks daha uygun gelior çünkü gold da donanımları ve çevre birim aygıtlarını denemeye fırsat vermiyolar.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

gokhan2007
31-01-2007, 21:27   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

kardeş tek kelime lg 1952 tq-sf al.ben daha once samsungun lcd sını kullanıyordum ama bu başka birşey.phlıpse ıse hıc yanaşma bile bu ürün yılın excellent ürünü bence...

stiffmeister
01-02-2007, 00:08   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

arkadaşlar yok mu başka önerisi olan çeşitli alternatifler sunarsanız sevinirim bu arada 19 deil 17 alcam