2.ekran görüntü sorunu

OturannSincap
29-03-2017, 08:23   |  #1  
OturannSincap avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Herkese iyi günler öncelikle.

Yaklaşık 2 yıldır çift monitör kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntım olmadı zaten gerek anakart gerek ekran kartım gaming seviye oldukları için herhangi bir sorun da yaşamadım. Fakat dün gece bilgisayarımı kapattıktan sonra bu sabah açtığımda yan monitörüme görüntü gelmiyordu. Şöyle söyleyim , prize takılıyken yanan ışık turuncu , bilgisayarı açtığımızda yanan ışık yeşil oluyor normalde. Şuan yine yeşil oluyor fakat görüntü yok , yani bilgisayar monitörün açıldığını kabul ediyo ışık rengi de değişiyor ama görüntü yok. Bir monitörüm normal giriş diğeri ise Hdm to Vga aparatı ile kullanıyorum , girişleri değiştirdim , yine görüntü yok. Aparatı değiştirdim yine görüntü yok ( yan monitöre görüntü gelmeyen her seçenekte diğer ekranıma görüntü geliyor ) Hatta ara kablolarını değiştirdim yine görüntü yok. Neden olabileceğine dair bir fikir bulamadım , mouse taktım çıkardım düzeldi diyenler olmuş , hiç inanmasam da komple söktüm bilgisayarı hatta açmışken temizledim içini dışını ama yine etki yok..

Şimdiden teşekkür ederim ilginiz için

KafeinMan
25-05-2017, 23:36   |  #2  
KafeinMan avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Merhabalar! Yan monitörünüz arızalanmış olabilir mi?

gelengiden
28-11-2017, 18:22   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
29 mesaj

ikinci monitor bozulmuş olabilir