2.Monitör Görüntü Gelmiyor :?

eminokkes1
16-01-2016, 20:09   |  #1  
eminokkes1 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Öncelikle Cümleten Selamun Aleyküm ;
Beyler bayanlar benim bir sorunum var 2 monitör kullanmak istiyorum elimde 1 adet samsung ve 1 adet arçelik monitörüm var samsung monitörüme VGA'dan çıkış veriyorum Arçelik Monitöre ise DVI'dan verecegim . ;
'' Ekran Kartım = AMD Radeon HD 6570 ''
Samsung Olan Monitöre VGA'dan Görüntü Alıyorum ama Arçelik Olan Monitöre DVI'dan bagladıgım zaman görüntü gelmiyor AMD Catalyst Control Center'ı Açıyorum . Ekranları Algıla menüsüne geldigim zaman VGA'dan Aldıgım görüntü Çıkıyor Yani ''1'' monitör gözüküyor DVI'ya bagladıgım monitör gözükmüyor.

Yaptıgım İşlemler ise ;
1-Arçelik Olan Monitör İle Samsung Olan Monitör DVI'Dan VGA'ya geçirdigimde monitör çalışıyor arçelik olan VGA'da Samsung İse DVI üzerinden yine görüntü alamıyorum.
2-Kabloda yada VGA'DVI dönüştürücü de sorun olabilir dedim onuda degiştirdim yine olmadı .
3-Ekran Kartı Sürücü Eski Sürüm Olabilir Diye düşündüm Ekran Kartı Driver'larını Hepsini sildim Kendi Sitesinden İndirdim Yine Düzelmedi .

Bir çok siteye baktım ama hiçbir çözüm bulamadım yardımcı olan veya olmayan herkese şimdiden teşekkürler .

Sistem Bilgilerim
  • Windows 7 Pro 64-bit
  • Intel Intel Core i5-3470
  • ASUS H61M-K
  • AMD Radeon HD 6570
  • Google Chrome
  • NOD32 (Eset)
  • 4096 MB
  • Android 5.0 (Lollipop)
  • Android 4.3 (JellyBean)
  • Vodafone
Selim_C
16-01-2016, 23:35   |  #2  
Selim_C avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
157 mesaj

Masaüstü sağ tık yap. Ekran Çözünürlüğü'nü seç. Orada 2. ekran çıkıyor mu bak. Eğer çıkıyorsa alttaki "Birden Çok Ekran" kısmından 2. ekranı seç.

Aklıma şimdilik sadece bu geldi kusra bakma.. (Sabah 6'dan beri uyanığım. Uykusuzluktan aklıma gelen sadece bu.. Uykulu)

İyi Forumlar..

Selim_C bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
eminokkes1
17-01-2016, 13:47   |  #3  
eminokkes1 avatarı
OP Taze Üye
8 mesaj

Eyvallah Üstadım onada baktım onda da yoktu sorunu başka bir şekilde çözdüm . önerin için'de sagol

Selim_C
17-01-2016, 18:20   |  #4  
Selim_C avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
157 mesaj

Sorununu çözmene sevindim. Keşke çözümü diğerleri için de paylaşsaydın..

İyi forumlar.. :) 

Mert Şenel
31-05-2019, 15:32   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

bana yardımcı olurmusun bende aynı hatayı alıyorum