2014 PES Dünya Finali kayıtları başladı!

CHIP Online
06-05-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Konam'nin düzenleyeceği 2014 PES Dünya Finali için Türkiye kayıtları başlıyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/201 ... -basladi_46990.html

Türkiye PES finalistini arıyor! Konami'nin düzenleyeceği 2014 PES Dünya Finali için Türkiye kayıtları başlıyor

Türkiye PES finalistini arıyor! Konu Pro Evolution Soccer ise benden iyisi yoktur diyen oyuncular sahalara inmeye hazırlanıyor. Şanslı bir kişi, Konami tarafından ileriki bir tarihte lanse edilecek Avrupa ülkesinde yapılacak  'PES Dünya Finali' ne katılmaya hak kazanacak.

Rakibimi hem sahada hem online ortamda alt ederim, PES benim için bir tutku diyorsanız, bu turnuva tam size göre; tek yapmanız gereken 17-18 ve 24-25 Mayıs tarihlerinde yaşadığınız şehre en yakın olan turnuva bölgesinde yarışa girip rakibini mağlup etmek... PES Dünya Finali için turnuvalara kaydolmak ve Türkiye'nin tek şanslı finalisti olmak için https://www.aralgame.com/pes-kayit  linkini tıklayabilir, eğlenceye dahil olabilirsin.

 Türkiye içi kurallar

- Turnuva kayıtları 6-14 Mayıs arasında Online olarak yapılacaktır.

- Turnuvaya her bölgeden maksimum 128 kişi katılabilir. Kontenjan dolduğunda o bölgeden kayıt alınmaya devam edilmeyecektir.

- Bölge finalleri 17-18 ve 24-25 Mayıs tarihlerinde belirtilen mağazalarda yapılacaktır.

- İstanbul'da yapılacak Türkiye finaline katılacak 16 kişi; 8 bölge birincisi (İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Samsun) ve Online Pes Lig'inin Türkiye'den en iyi ilk 8 oyuncusundan oluşacaktır.

- Türkiye finaline katılacak kişilerin turnuva günü seyahat ve yemek masrafları Aral tarafından karşılanacaktır. İstanbul dışından gelecek finalistlerin konaklamaları Aral tarafından sağlanmayacaktır. Konaklamak isteyen kişilerin bu isteklerini 1 hafta öncesinden bildirmesi durumunda dönüş biletleri değiştirilecektir. Aksi durumda dönüş ile ilgili masraflar Aral tarafından karşılanmayacaktır.

- İstanbul'da yapılacak Türkiye Finalinin yeri ve zamanı Aral tarafından duyurulacaktır.


Tüm Konu: 2014 PES Dünya Finali kayıtları başladı!

Kaynak: www.chip.com.tr