25 canavar Intel işlemcisi kapışıyor!

CHIP Online
22-08-2013, 01:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Piyasadaki 25 Intel işlemciyi test ettik, puanlarına göre sıraladık. İşte Intel'in 25 canavarı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/25 ... apisiyor_41889.html

Resimlerle: 25 canavar Intel işlemcisi kapışıyor!

Intel, işlemci piyasasındaki açık ara lider. Detaylı olarak ölçüm yapabildiğimiz laboratuvarımızda, Intel'in piyasadaki işlemcilerinin performanslarını test ettik ve hepsini puanlandırdık. Böylece ihtiyacınıza en uygun işlemciyi seçerken elinizde önemli bir referans bulunacak.


Intel ve AMD, onlarca yıldır işlemci konusunda büyük bir rekabet yaşıyor. Ancak bu yarışta Intel hep bir adım önde oldu. Performans söz konusu olduğunda, Intel işlemcileri üstünlüğü kimseye bırakmadı. Şu anda da Intel işlemcileri, piyasadaki en güçlü işleciler. En güçlü işlemciler listesinin ilk 10'unda, 8 işlemci Intel'e ait.


Bu makalemiz için hazırladığımız geniş galerimizde işlemcilerin test sonuçları hakkında önemli verileri kolayca görebileceksiniz ve ihtiyacınız olan doğru işlemciyi bulmak için makalemizi bir referans kaynağı olarak kullanabileceksiniz.


&lt;span style="text-decoration: underline;">Şimdi hiç vakit kaybetmeyin ve 25 işlemciyi, en iyiye doğru giden geri sayımımızda tanımaya başlayın... Tıklayın... </span>

Tüm Konu: 25 canavar Intel işlemcisi kapışıyor!

Resimlerle: 25 canavar Intel işlemcisi kapışıyor!

Kaynak: www.chip.com.tr