2500 ytl lik en kaliteli ve performanslı laptop

sefer_50
05-03-2009, 03:29   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar gecenin bu saati oldu tam çıkıyordum bu form köşesindeki yazışmalar dikkatimi çekti ..birde işin aslı bir markadan muzdarip olan ben yeni bir ürün almak istiyourm ve bugünlerde alacağım..Muzdarip olduğum markayı ve alacağım markayı birazdan açıklayacağım ama onlardan önce lap topu ne amaçla kullanacağım konusuna gelirsek..Ben grafik programları ağırlıklı olrak kullanacağım uani After effects 3D MAX ve maya gibi Programlarla çalışacağım...Şimdi bu çalışma amacıma uygun olacağını zannettiğim 2500 tl ye kıyarak aldığım HP pavilion 1260 et serisinin p8600 2.40 GHz işlemcili bilgisayarında bahsetmek istiyourm..TEK KELİME İLE HÜSRAN...sakın almayın makine bilgisayardan çok ısıtıca benziyor..hadi ısıttın kardeşim bari kapanma değilmi ısındıktan sonra kasılıp kapanıyor..Neyse çok şükür iade ettim şimdiler iki ürün arasında kaldım..Sİzden ricam acil tarafından bu çalışma amcıma uygun olaarak bu iki makineyi değerlendirmenizdir..Makinelerden biri LENOVO diğeri ise SAMSUNG iki markaya ait ürünün linklerini aşağı ekliyourm sizce hangisini almalıyım..ISI yönünden özellikle..
bu SAMSUNG;

Bu da Lenovo

lütfen bilgi sahibi olan arkadaşlar en kısa sürede bilgilerini paylaşırlarsa çok sevinirm ..Kısaca hangisi KASILMA,ISINMA ve GÜRÜLTÜ..

bende Lenovo vardı önceden onda ben ısınma ve gürültü diye bir şey yaşamamıştım ama işlemcisi bu özelliklerde olmadığı için kasılıyordu normaldi..Ama bu Lenovonun özellikeri malum bendekinden daha üstün ama SAMSUNG da ki özellikler daha iyi ..Bir de SAMsung daki ısınma ve gürültü olayını aşabilirsek...Aldım gitti SAMsungu

silici06
09-03-2009, 06:22   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
702 mesaj

samsung diğer laptoplara göre ultra sessiz tasarlanmıştır. ısınma ve gürültü sorunu hiçbir şekilde bulunmamaktadır.