26 inç ekrana sahip çok özel bir laptop!

CHIP Online
04-01-2009, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

26 inç'lik bir ekran sunan Prime Gaming Laptop ile oyun zevki doruk noktasına ulaşacak...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/26-i ... r-laptop_10293.html

Resimlerle: 26 inç ekrana sahip çok özel bir laptop!

Masaüstü sistemlerle artık her alanda boy ölçüşebilecek bir duruma gelen laptoplar, en yeni ve sistem canavarı oyunları dahi artık yüksek performansla çalıştırabiliyor. Ancak laptopların donanımsal özellikleri her ne kadar masaüstü sistemleri yakalamış olsa da, ekran büyüklüğü konusunda aynı şeyi söylemek maalesef mümkün değil.

Bu durumu dikkate alan ve alternatif bir çözüm yolu geliştiren Kyle Cherry, farklı bir konsept tasarımla geçtiğimiz günlerde kamuoyunun karşısına çıktı. Prime Gaming Laptop ismini taşıyan laptop, haberimizde yer alan resimden de anlayacağınız üzere 3 farklı ekrana ev sahipliği yapıyor. Toplamda 26 inç'lik bir ekrana kavuşan ve oyun oynama zevkini üst seviyelere çıkaran Prime Gaming Laptop'un piyasaya sürüldüğünde kullanıcılara maliyeti ise yaklaşık 10.000 Dolar olacak. Ancak bu parayı gözden çıkartsanız bile, laptop'a ulaşmak için en azından 5 yıl beklemek zorundasınız.

Not: Prime Gaming Laptop'u resimlerle daha yakından incelemek için galerimize buyurun.

Tüm konu: 26 inç ekrana sahip çok özel bir laptop!

Resimlerle: 26 inç ekrana sahip çok özel bir laptop!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Böyle bir laptopa sahip olmak ister miydiniz?

berkkarabacak
04-01-2009, 11:53   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
68 mesaj

10 yıl sonra alcağım laptop.abi süper bişi ya ama ben bunda oyun değil bütün gün full hd film izlerdim hrlde

bwhiteb
04-01-2009, 11:57   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,354 mesaj

laptop mu? kardeşim laptop un özelliği taşıma kolaylıgı vs.bu ise masaüstü gibi olmuş yani koyacan bi köşeye orda kalacak BeğendimBeğendimBeğendim

paraportu
04-01-2009, 12:14   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
181 mesaj
e2008
laptop mu? kardeşim laptop un özelliği taşıma kolaylıgı vs.bu ise masaüstü gibi olmuş yani koyacan bi köşeye orda kalacak BeğendimBeğendimBeğendim
resimden görüldüğü kadarıyla iç içe geçmeli bir model yani sağ ve soldaki ekran kapanıp taşınabilinir diye düşünüyorum ki öyledir zaten öbür türlü satmaz model.

bwhiteb
04-01-2009, 12:23   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,354 mesaj
paraportu
resimden görüldüğü kadarıyla iç içe geçmeli bir model yani sağ ve soldaki ekran kapanıp taşınabilinir diye düşünüyorum ki öyledir zaten öbür türlü satmaz model.
ewet iç içe geçiyor fakat bilmiyorum laptop alıken satıcılar artık agırlık konusunda da bilgi weriyor.işte 2.4kg vs diye çünkü bilmem hiç taşıdın mı ama benim başıma bi kaç kere geldi laptop un ağırlığı bi süre sonra 3-4 katı geliyor insann kolu kopuyor tutuki bu 2.5 --2.7kg lik laptop da olan şey BeğendimBeğendimBeğendim

Fattur
04-01-2009, 13:50   |  #6  
Yıllanmış Üye
5,768 mesaj

bu ağırdır ama değer herhalde :D

Hiper£l£v£nKids
04-01-2009, 15:36   |  #7  
Yıllanmış Üye
2,310 mesaj

7500 $