3 kart arasında kaldım yardım edin.:)

SAİNT
24-07-2010, 13:51   |  #26  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

üç kartta tercihim olmazdı zaten imzanızadaki sisteminizde 4870 mevcut turbosunu almış olsanız bile çok belirgin bir arttış olacağına inanmıyorum ama cross yaparsanız ayrı bunun içinde anakart ve gç kaynağının desteklemsi lazım.
diğer seçeneğe gelince çift gpu bir kart hakkında araştırma yapmadım ma bir tane 4850 ile oyunlarda ortalama 30 ile 40 arası fps bir akış elde edilir tabi bu oyun ve detaylar değişken son bir seçenek kaldı oda geforce gtx260 bunuda tavsiye etmem 4890 gtx260 üstünde bir kart fiayat araştırması yaparak seçim yapabilirsin ama birazdaha beklersen fiyatların düşeceğini ve yeni kartların çıkacağı haberleri dolanmakta aynı paraya daha iyisini o zaman alma şansınız artar zaten elinizdeki 4870 gibi bir kart var sizi haliyle memnun eder.
gefoce gelince artısı fiziksel detaylar için phyx ve cuda gibi özellikleri mevcut ama geforce bazı son model kartlarında ciddiye alınacak ısı ve elektirik tüketimi bulunuyor buna paralel olarakta soğutma daha fazla aktif olacağını düşünrsek kasadaki seste artabilir.