30 Kupona Alınmadı Bu Vatan

hiko91
27-06-2009, 17:03   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

Ahmet Yılmaz dan cok guzel bır sarkı.buradan dınleyebılırsınız

UYAN TÜRK - 30 KUPONA ALINMADI BU VATANUYAN TÜRK - 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN
uyan türk evlâdı! uyuma uyan
otuz kupona alınmadı bu vatan!!!
Son Düzenleme: hiko91 ~ 27 Haziran 2009 17:07
piRe_
27-06-2009, 17:23   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj

Daha önce izlemiştim, yine zevkle izledim teşekkürler. Yorum yapmayacaktım ama bir tek şey söyleyeceğim.
Bu videoyu sonuna kadar izlemeye tahammül edemeyenlerle izlerken yüreklerinde kıpırtılar hissetmeyenler, tüyleri kabarmayanlar bizden değildir. Onlar; ne olduğu belli olmayan, müzik diye inek gibi böğüren, maymun gibi yerlerde kıvranan günümüzün popüler olmuş tam tam zımbırtılarını dinlesinler. Hoş, tam tam zımbırtıları bile onların yanında ilahi kalır ya...

Son Düzenleme: piRe_ ~ 27 Haziran 2009 17:37
ParanoiD
27-06-2009, 17:31   |  #3  
ParanoiD avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,900 mesaj

paylaşım için teşekkurler.İlk kez izliyorum ve çok begendim.

piRe_
Daha önce izlemiştim, yine zevkle izledim teşekkürler. Yorum yapmayacaktım ama bir tek şey söyleyeceğim.
Bu videoyu sonuna kadar izlemeye tahammül edemeyenlerle izlerken yüreklerinde kıpırtılar hissetmeyenler, tüyleri kabarmayanlar bizden değildir. Onlar; ne olduğu belli olmayan, müzik diye inek gibi böğüren, maymun gibi yerlerde kıvranan günümüzün popüler olmuş tam tam müziklerini dinlesinler. Hoş tam tam müzikleri bile onların yanında ilahi olur ya...
Öncelikle sakın yanlış anlama.Amacım tartışmak degil.Ama söylediklerine cevap verme gereksinimi duydum.Müzik evrenseldir.Her türden dinleyiciye ve zevke hitap eder.Benim senin sevmedigin bir esere başka birisi hayran kalabilir.Bana göre herkesin zevkine saygı duymak durumundayız.Ben her türden müzik dinlerim.Asla türe göre ayrım yapmam.Kulagıma hoş gelen herşey benim için yeterlidir.Bu yüzden biraz üstüme alındım yazdıklarını.Yanlış anlamazsın inşallah.

Son Düzenleme: ParanoiD ~ 27 Haziran 2009 17:31
piRe_
27-06-2009, 17:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj

Rica ederim alınmadım ama onlara müzik diyerek müziğe hakaret etmiş oldum özür diliyorum, üstteki mesajımı tekrar düzenledim.

Bu arada müzik nedir? Kuralları nedir? Bakınız www.google.com.tr

TuncaBozkurt
28-06-2009, 01:28   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj
piRe_
Rica ederim alınmadım ama onlara müzik diyerek müziğe hakaret etmiş oldum özür diliyorum, üstteki mesajımı tekrar düzenledim.
Bu arada müzik nedir? Kuralları nedir? Bakınız www.google.com.tr
Sanata kurallar koymak mantıklı mı sence?
Ayrıcada yukarıdaki mesajına ithafen: Tabii ki önemli konular bunlar. Birşeyler hissedilir illa ki. Hissedilmeli, hissedilmemeli. Konu bu değil.Ama "hissetmeyenler bizden değildir" gibi ayrımcı bir düşünce yanlışbence.
şünce yanlış bence.

Son Düzenleme: TuncaBozkurt ~ 28 Haziran 2009 01:29
Mustafa Can
28-06-2009, 03:35   |  #6  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj

evet 30 değil 31 kupona alındı bu vatan 1 kupon ne kadar para siz bilmiyonuz herhalde

-----------------------------------------------

şaka lütfen üzerinize alınmayın