3110 C Kapak Değişiyor mu?

Banned
26-11-2008, 16:23   |  #1  
alierenerdal avatarı
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
361 mesaj

Merhaba arkadaşlar 4-5 ay önce Ankara-Ulus Şehir Çarşısından taksitle 300 ytlye 3110 c (+1gb microsd) cep telefonu aldım.Satıcıya kapağının değişip değişmediğini sorduğumda kapağın ancak kasasının  FAbrika üreticisi tarafında komple değiştiğini söyledi.Ben de telefonu korumak için şeffaf koruma kapak aldım.en fazla 2 side 2 ay dayandı!!.Zaten bir kez taktıktan sonra 2.kez takılınca çatlıyor hemen.Ben de google da arama yaptırıp 3110c ile ilgili özelliklere baktım,tesadüfen kapak değişimi ile ilgili bir yazı gördüm.Ama nası ldeğiştirildiğini bulamadım,kendim uğraşmak ta istemiyorum,sakat iş çünkü.Sizlerden yardım bekliyorum!!!
Şu adresteki resimde gösteriyor ve forumda  yazıyor....

http://forum.donanimhaber.com/m_15078642/mpage_13/key_/tm.htm speed16 üyenin ......adam orda değiştirmeye çalıştı soktu tırnaklarını dedim abi bırak sen tamam kalsın zorladı bayağı bi usb girişinin ordan üst kapağı biraz çıkarttı ama çok zorluyodu kırılıcak gibi olunca bende kalsın dedim sonuçta 5 ytl ye aldım fazla bişi değil ilerde tuştakımı bulmak zorlaşırsa bunu takarım yedekte bulunsun... mesajında yazıyor...
Saygılar!!!

Son Düzenleme: Banned ~ 26 Kasım 2008 16:32
SAİNT
26-11-2008, 16:44   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

bu deneme yanılma olayı mesela bendün akşam az daha sistemi komple  yakıyordum dandik bir fan yüzünden 1200 ytl'lik pc uçyordu kabloları şase yaptı evi bi duman aldı ama şükür bişey yok sende deneme yanılma usulü yapacaksın birazda elinde maharet varsa olur ama diğer şekilde servise gönder eğer sağlam iş yapmak istiyorsan.

nooby-user
29-11-2008, 00:13   |  #3  
Yıllanmış Üye
137 mesaj

bende de vardı değişim olmuyor kapakta diolardı ama.

Banned
30-11-2008, 14:15   |  #4  
alierenerdal avatarı
OP Banlandı
361 mesaj

evet haklısın ama 5 ytl"lik kapak yüzünden telefonun ccanım kasayı çatlatmak istemiyorum.Haa o verdiğin örnek üzerine;
benzeri de benim başıma geldi 50 ytllik dvd-romun kısadevre yapması yüzünden 160 ytllik anakart yandı!!!Onun için kendi başıma iş yapmak istemiyorum!!!!Ama servisi değiştirilmiyo dediği için merak ettim Acaba sErvisi beni kekliyo mu diye!!yani!!!