3110c virüs var acil yardım

ahmet__cr
29-12-2008, 21:06   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

bende 3110c var telefon kendi kendine açılıp kapanıyor telefon daha 90 günlük virüs de olabilir ne önerirsiniz

Banned
29-12-2008, 21:08   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

eğer virüs varsa kaspersky mobili kullanabilirsin tam iyi bilmiyorum ama telefona formatta atabilirsin.

clever74
02-09-2009, 23:20   |  #3  
Yeni Üye
22 mesaj

eScan Anti-Virus   öneririm
Complete Anti Virus Protection Solution for your computer

eScan AntiVirus etkili bir virüs koruma programıdır. Kişisel bilgisayarlarınızı Virus, Spyware, Adware, Malware, Keyloggers ve Hackerlardan korumak için dizayn edilip geliştirilmiştir. *   Bilgisayarınızda var olan veya bilgisayarınıza gelecek olan bütün dosyalar üzerinde ayırt etmeksizin tam koruma.

*
  AntiSpyware ve içerik tarayıcı sayesinde, kötü amaçlı yazılımlar artık bilgisayarınızın yanına bile yaklaşamayacak.
*
  Bilgisayarınızda gerçek zamanlı Virüs tarama imkanı.
*
  Anti Spyware/Adware tespit etme ve silme özelliği içermektedir.
*
  Registry’ de bulunan kötü amaçların temizlenmesi ve açığa çıkan zararların onarımı.
*  Kolay yönetim konsolu ile programın bütün özelliklerini kolayca uygulayabilirsiniz.

*
  Bilgisayarınızda TCP/IP aktivitelerini Network Görüntüleme araçlarından takip edebilirsiniz.
*
  Otomatik internet güncellemesi sayesinde herhangi bir güncelleme indirmenize gerek kalmayacaktır.
 *  Çoklu dil seçeneği.
*
  24X7 online teknik destek

sungur_45
24-10-2009, 11:00   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

dostum telefonunun 90 günlük oldugunu göz önüne alarak söylüyorum bunu . Bende 3110c kullanıyorum ve 3110c ler fabrikadan (yani sıfır aldığında) hafıza kartındaki mp3 vb.yi açmaya çalıstıgında ekranda beyazlasma ve kendi kendine kapanma olayları oluyordu. aldıgım telefoncu virüs olabilecegini söyledi fakat kime sorduysam aynı hata onlarda da varmıs .bn servise gönderdim ve sürümünü güncellettim. su anda sorunsuz kullanıyorum. Senin de Bi denemeni tavsiye ediyorum.

EbRaR ErDeM
24-10-2009, 11:45   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,217 mesaj

Sürümünü Nokia Software Updater ile güncellemenizi öneririm. Eğer bilgisayar üzerinden telefonumun sistemini güncelleyemem diyorsanız bir telefoncu ya götürürseniz telefonunuzu güncelleyebilirler.