32B530

halittk
02-06-2009, 13:54   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhabalar Samsung 32B530 lcd tv almayı düşünüyorum.Uydu yayınından izleyeceğim.SD yayın.Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bir de Full HD lerin SD yayınlarını bozduğu söyleniyor.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

2-3 Gün içerisinde almayı düşünüyorum.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlar ise çok memnun olurum.

Teşekkürler

Fatih_ARMAĞAN
02-06-2009, 16:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,804 mesaj

32 inc de SD yayınlarınız pek bozulmayabilir. boyut ufak olduğu için.

lcd lerde pixel oranı genelde daha fazla oldugunda helede Full hd ise çok daha fazla pixel oranı olur ve sd yayın daha fazla alana yayılır dolayısıyla görüntü kısmen dağılır.

fakat seçtiğiniz lcd SD yayınlarda maximum performans verecek özellikte bir cihaz. merak etmeyin SD yayınalrda bir sıkıntı yaşamazsınız.

bağlayacağınız uydu cihzını HDMI çıkışlı seçerseniz oldukca kaliteli sd yayın izlersiniz.

tavsiyem Hiremco X3 uydusudur. görüntü kalitesi oldukca kaliteli bir SD uydu alıcısıdır.

eğer hd uydu alıcısıda isterseniz tavsiyem next 2000 HDTV dir her iki cihazdada HDMI baglantı üzerinde SD yayınlar oldukca başarılıdır.

Scart bağlantısında kısmen görüntü kaybı yaşamanız olasıdır.

Son Düzenleme: Fatih_ARMAĞAN ~ 02 Haziran 2009 16:27
halittk
07-06-2009, 13:47   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Bilgileriniz için çok teşekkürler.

Ben standart kullanıcıyım.Extra  özellikler kullanmayacağım.LG lh2000 için ne  önerirsiniz?

Teşekkürler