3D modellemede yerli program...

Banned
22-05-2006, 16:51   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1,148 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2005

indirmek için...http://www.turkcizim.com/indir/setup_tes.exe

arkadaşlar bu program kişisel kllanımda lisans
istemiyor....
ticari olursa lisans isteniyor...
PROGRAM AÇIKLAMASI...
TurkCIZIM bir CAD /GIS uygulamasıdır. Küçük ölçekli çizimlerden büyük çizimlere kadar, güçlü yapısıyla rahatlıkla çeşitli sektörlerin ihtiyacını giderecek donanımlara sahiptir. AutoCAD (R) 2000-4004-2005 DWG/DXF dosyalarını açıp saklayabilir. AutoCAD ile tam uyumludur.
Tamamen Türkçe olması, programdan maksimum verim alınmasına imkan tanımaktadır. Tarayıcıdan taranan resimleri çizime alabilir ve üzerine çizim yapılabilir. Coğrafi koordinatlarla uyumludur. Kendi baskı ön izleme ve yazdırma özellikleri ile size özgür bir ortam sunar. 1997 yılından beri geliştirilen program, Kamu ve özel Kurumlarda kullanılmakta, gün geçtikce popülaritesi artmaktadır. Uluslararası standartlara uygun CAD altyapısı, Dwg ve Dxf import/export özellikleri bulunmaktadır. 3 boyut katı modelleme sürümünde, popüler Yafray Render Engine temeli esas alınmıştır. Enerji ve Otomasyon sürümleri ile ise çizimden daha farklı ileri düzeyde kolaylık ve çözümler sunar. Uzun zaman alan hesap ve tabloları doğru ve yıllardır kullanılan güvenilirliği ile yaparak işinizi kolaylaştırır.   (3D çalışmalarımızdan dolayı ara verdiğimiz TurkCIZIM Tesisat Otomasyonu güncellemelerine tekrar başlıyoruz. Ayrıca program kullanımı ile ilgili yardım ve tutoriallerle size daha çok destek vereceğimizi bilmenizi istiyoruz. Bu sayfayı sık kullanılanlara alarak bizi takip ediniz.)

saygılar...

Designn
14-06-2006, 22:10   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2006

Arkadaşlar, tesisat sürümü linkini vermişsiniz. 3D katı modelleme sürümü :


Ancak siteye girip kullanımı ile ilgili bilgilere bakmanız faydalı olabilir. Program henüz beta ve sürekli geliştiriliyor.