4 günde 256 bin şarkı

XxXDaRKoXxX
09-01-2008, 20:44   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,720 mesaj

TTNetMüzik'ten, indirilen şarkıların 40 bini Tarkan'a ait. Türk Telekom, internet kullanıcılarına özel dev müzik arşivi kurdu, 4 günde toplam 286 bin şarkı indirildi.

Geçtiğimiz perşembe günü lansmanı yapılan ve TTNet ADSL kullanıcılarına binlerce müzik parçası dinleme ve indirme imkanı sunan TTNetMüzik, dört günde 50 bin aboneye ulaştı. Bu süre zarfında indirilen toplam 286 bin şarkının 40 bini ise yeni albümü Metamorfoz’la raflarda yerini alan Tarkan’a ait. TTNetMüzik’ten yararlanabilmek için Standart ve Gold olmak üzere iki farklı üyelikten birini seçmek gerekiyor. Standart üyelik kapsamında, kullanıcılar ayda 10 şarkıyı bilgisayarına indirebiliyor. Gold üyelik kapsamında ise, bilgisayarlarına aylık şarkı indirme kapasitesi ise tam 500 adet.

Kaynak:Veteknoloji

erdem187
10-01-2008, 14:37   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj

standart üyelikte az para veriliyor da goldda daha fazla mı para veriliyor...TTnet kusura bakmasın ama ayda 10 şarkı indireceğime mp3 olarak indiririm daha iyi....

uGuR.uK
10-01-2008, 16:54   |  #3  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

bole bi durumda bile yine ttnetligini yapmıs enteresan enteresan is cıkarmıslar ya, standart gold falan. kaldıki hadi yapıosun arada ucurum var resmen 10 sarkı 500 sarkı ayda! e yuh ya, millet onunlamı ugrascak direk acar limewireini ceker mp3ü beles. resmen korsana yoneltme olmus be...

Banned
11-01-2008, 21:56   |  #4  
Banlandı
325 mesaj

ttnetmüzik sayesinde edinilen müzikler wma formatında ve korumalı. Yani her ay ttnetmuzik e girmelisiniz. Ama tabi herşeyin bir çözümü olduğu gibi bununda bir çözümü var.

İllegal bir yöntemdir. Kullanılması sonucunda oluşulacak sorunlar tamamen kullanıcıya aittir.
Piyasa da Tunebite adında bir program mevcuttur. Programın çoğu video ve audio türlerini birbirine çevirmesi bir yana lame_enc.dll eklenmesi ile korumalı olan wma dosyasını mp3 çeviriyor. Sadece deneme amaçlı kullandım fakat içimdeki rahatsızlık beni bu programı kullanmamaya itti. Oluşturduğum mp3 ü de silerek ttnetmüzk in bana ve benim gibi çoğu kullanıcıya sunduğu bu muhteşem fırsatı en yüksek seviyede kullanıyorum.

Yaşasın Hızlı internet dedirtecek birşey deil ama yaşasın TTnetMuzik